+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Jitka Machová

Klíčová slova: vedení účetnictví účetnictví Praha mzdy Machová

E-mail: ucetnictvi.machova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2008

Popis: Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mzdové agendy. Rekonstrukce účetnictví, daňová přiznání, daňová optimalizace, ekonomické a účetní poradenství. Přenechejte své starosti s účetnictvím nám a získejte čas a jistotu.

Web: ucetnictvimachova.webnode.cz

Další související informace

Účetnictví Laro CB s.r.o.

vedení účetnictví, účetnictví,daně, pojištění mzdy – Poskytujeme profesionální vedení účetnictví, poradenství v oblasti pojišťovnictví a daní, mzdové účetnictví. Dále vytváříme internetové prezentace a aplikace pro menší firmy. Ceny veškerých služeb závisí na dohodě s klientem.

Účetní a daňová kancelář

vedení účetnictví, vedení daňové evidence – Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, včetně zpracování mezd a daňového poradenství. Dále také založení nové společnosti a ekonomické poradenství. Poradíme Vám s podáním jakéhokoli daňového přiznání.

Auditorská společnost

audit, daňový poradce, vedení účetnictví – Poskytujeme statutární audit, přezkoumání hospodaření, audit prostředků čerpaných z fondů EU, daňové poradenství, vedení účetnictví a zpracování mezd.audit, daňový poradce, vedení účetnictvíaudit, daňový poradce, vedení účetnictví

Načítání trvalo -97.35 sekund.