+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Miroslav Mračko - EP

Klíčová slova: knihy, zákony, odpady, beletria, poľovníctvo knih

E-mail: epos@epos.sk

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2012

Popis: Vydavateľstvo EPOS je najväčším vydavateľstvom ekonomicko – právnej literatúry, beletrie v SR, s vlastnou tlačiarňou, kníhviazačstvom a distribúciou kníh. Ponúkame aktuálnu odbornú literatúru.

Web: www.epos.sk

Další související informace

Čištění kanalizace

kanalizace, čištění, odpady, potrubí, revize, – Specializujeme se na: čištění kanalizace a odpadů všech druhů a profilů, revize kanalizace s vyhodnocením, zkoušky těsnosti kanalizace a jímek, stavební opravy kanalizací, sání a vývoz tukových lapolů, kalů a fekálií, prodej dešťových košů a mříží

Čištění kanalizace Praha

čištění, kanalizace, praha, instalatéři, odpady, – Od roku 2002 zajišťujeme čištění kanalizace a odpadů v Praze a okolí. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru provádíme čištění kanalizace a odpadů s vysokou mírou profesionality a s použitím špičkové technologie. Používáme speciální stroje vhodné pro čištění kanalizace a odpadů, frézování a vložkování kanalizace.Ve vaší nemovitosti zajistíme průzkumy a revize kanalizace a trasování kanalizačního potrubí. Zajistíme dále instalace rozvodů kanalizace a odpadů v domech, bytech, provozovnách, rekonstrukce nebo výměnu kanalizace vč. stoupaček a přípojek. Na přání dodáváme protihlukovou kanalizaci, zajistíme i montáž tlakové kanalizace s příslušenstvím. Provádíme servis a opravy kanalizačních čerpadel, přečerpávacích zařízení značek GRUNDFOS, SANIBROY, WILO aj.

Odpady, čištění odpadů

čištění odpadů, kanalizace, odpady, čištění jímek – Poskytujeme komplexní služby v oblasti odpadů, čištění odpadů a odpadového hospodářství. Mezi naše služby také patří třídění odpadu, sběr odpadů, odvoz odpadů, komunální odpad a čištění kanalizací. Zajišťujeme kontejnery na odpad.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.