+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Miroslav Mračko - EP

Klíčová slova: knihy, zákony, odpady, beletria, poľovníctvo knih

E-mail: epos@epos.sk

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2012

Popis: Vydavateľstvo EPOS je najväčším vydavateľstvom ekonomicko – právnej literatúry, beletrie v SR, s vlastnou tlačiarňou, kníhviazačstvom a distribúciou kníh. Ponúkame aktuálnu odbornú literatúru.

Web: www.epos.sk

Další související informace

Odpady, čištění odpadů

čištění odpadů, kanalizace, odpady, čištění jímek – Poskytujeme komplexní služby v oblasti odpadů, čištění odpadů a odpadového hospodářství. Mezi naše služby také patří třídění odpadu, sběr odpadů, odvoz odpadů, komunální odpad a čištění kanalizací. Zajišťujeme kontejnery na odpad.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování – Stěhování bytů Praha: Stěhování bytů, stěhování kanceláří Praha a celá Čr. Stěhování těžkých břemen, stěhování nábytku ( zajistíme odvoz zakoupeného nábytku ). Vyklízení bytu a kanceláří, vyklízení sklepů i půdy, odvoz na skládky, sběrných dvorů

Recyklace skla

recyklace skla – Recyklace skla představuje jeden z technologicky nejjednodušších a zároveň i nejdokonalejších recyklačních koloběhů. Recyklace skla šetří neobnovitelné přírodní zdroje (písek, dolomit, atd.), znamená méně zásahů do přírody a snižuje energetickou náročnost výroby.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.