+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Sergey Kuzmin

Klíčová slova: ruština, překlady, tlumočení, rodilý mluvčí

E-mail: rek-vizit@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2011

Popis: Rodilý mluvčí, ruština, překlady a tlumočení. Ruština pro technické, lékařské, reklamní a umělecké texty včetně knih. Dále provádím korektury - ruský jazyk. Podklady přijímám v jakékoliv formě. Expresní překlady i přes víkendy a svátky. Překládám, tlumočím také anglický jazyk.

Web: www.rustina-preklady.cz

Další související informace

Mgr. Jaroslav Poulíček

překlady, překladatel, překladatelství, tlumočení – Tlumočník, překladatel a korektor italštiny a ruštiny. Tlumočení, překlady a korektury pro italský a ruský jazyk, italština a ruština obousměrně se státní zkouškou (angličtina, němčina, slovenština a čeština jako možné zdrojové jazyky). Odborné jazykové vzdělání, dobré reference a přes 20 let praxe v oboru.

Profesionální překlady

anglický jazyk, překlady, tlumočení – Potřebujete profesionální služby v oblasti překladů do anglického jazyka? Pak právě pro Vás je tu naše firma United Linguas. Mezi naše služby patří soudní překlady, překlady z a do angličtiny, soudní tlumočení a mnohé další.

Překlady a tlumočení - pomocník při výběru vhodného překladatele

profesionální překlady, tlumočení, překlady – Překlady a tlumočení - pomocník při výběru vhodného překladatele. Přemýšlíte, na koho se obrátit s překladem dokumentu? Hledáte profesionální a rychlou překladatelskou práci? Nevíte přesně, jak systém překladů funguje? Co přesně za své peníze požadovat?

Načítání trvalo 0.0827 sekund.