+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Instalatéři Praha, Richter-sdružení instalatéru

Klíčová slova: instalatéři, instalatéři Praha, instalatér Praha,

E-mail: instalace@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Richter-sdružení instalatéru provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, dodávky a montáže, drobné opravy, údržba a rekonstrukce. Nonstop služba voda, topení, odpady po celé Praze. Richter-sdružení instalatéru provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, dodávky a montáže, drobné opravy, údržba a rekonstrukce. Nonstop služba voda, topení, odpady po celé Praze.

Web: www.richter-instalateri.cz

Další související informace

Šperky Swarovski - šperky

dětské šperky, šperky svarowski, šperky swarovsky, – Prodáváme šperky Swarovski (Swarovsky), šperky stříbrné a zlaté, šperky pozlacené a šperky z chirurgické oceli, ale také šperky magnetické a šperky z hematitu. Nyní sortiment rozšířen také o pravé perly a pravé kameny.

Péče o stromy

kácení, kácení boskovice, kaceni, boskovice, – Provádíme ošetření stromů, prořezy stromů, rizikové kácení stromů, statické zajištění koruny, štěpkování dřevní hmoty, sběr lesního osiva, odkůrování stromů, výškové práce pomocí horolezecké techniky. Možnost výsadby stromů, frézování pařezů.

Zabezpečení na klíč

CCTV,EPS,EZS,kamerové systémy, zabezpečení, – TELMO - Systémová integrace bezpečnostních systémů, výstavba datových sítí a datových a dohledových center, výstavba a správa městských kamerových systémů, elektronická zabezpečovací technika, systémy řízeného přístupu osob a vozidel

Načítání trvalo 0.3539 sekund.