+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Instalatérství Brno

Klíčová slova: Instalatérství Brno

E-mail: instalaterstvi-brzobohaty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Instalatérství Brno, Topenářství, Havarijní služba, Plyn, Revize Plynu, Plynové kotelny, odpady a kanalizace, solární kolektory, podlahové vytápění, akumulační nádoby, napojení bazénů, kotelny nad 50KW výkonu.

Web: www.instalaterstvi-brzobohaty.cz

Další související informace

Klempířství Brno

Klempířství, Brno – Klempířství Brno, Hlavní činností jsou tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Mimo to, v rámci zhotovení díla zajistíme drobné zednické a zámečnické práce, možnost využití horolezecké techniky, nátěry klempířstkých prvků, střech, moření a ochrana dřevěných vazeb.

Taneční studio beFIT

zumba brno, befit brno, oc meta, zumba gold brno – Nacházíme se na ulici Lidická 81, Brno ve dvorní části budovy OC META. (červená budova roh ul.Lidická-Kotlářská, na které jsou digitální hodiny). Na cvičení jsou připravené 2 sály. První 145m2 na Zumbu a Body Form. Druhý 36m2 pro pomalejší druhy cvičení - Pilates, Chi-toning. Kompletní zázemí-recepce, sprchy, šatna. Příjemné prostředí, určené pro ženy, ale pokud by měl Váš partner chuť si s Vámi zacvičit, máme k dispozici další malou šatnu v suterénu. Pokud byste měli zájem zacvičit si v malé skupince 4-5lidí , jsme schopni zajistit pro Vás hodinu jakékoliv lekce v čase, jaký Vám vyhovuje (např. obědová pauza), stačí poslat email s poptávkou a my vám odpovíme nabídkou.

Volejbalový tým Lavina

Volejbal Lavina Brno – Oficiální webové stránky smíšeného volejbalového týmu Lavina, jež působí v Brně a okolí již od roku 2009. Na našich stránkách naleznete informace o týmu, hráčích, fotky i videa z utkání a mimo to i spoustu další volejbalové zábavy.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.