+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Intenzivní jazykové kurzy

Klíčová slova: intenzivní kurzy,jazykové kurzy,cizí jazyk,berlitz

E-mail: berlitz@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2014

Popis: Základem našich intenzivních kurzů je individuální výuka, při které se lektor věnuje jen vám a vy si volíte tempo, které vám nejlépe vyhovuje. Počítáme však s tím, že se k nám hlásíte proto, abyste se naučili cizí jazyk co nejlépe, a my se vás budeme snažit vést k novým poznatkům co nejrychleji. V nabídce najdete hned několik typů intenzivních kurzů.

Web: www.intenzivni-vyuka.cz

Další související informace

Jazykové kurzy pro děti

jazykové kurzy,dětské jazykové kurzy,angličtin – Jazyková škola v přírodě Berlitz Summer Kids Camps nabízí dětem kombinaci prázdnin a intenzivního jazykového kurzu s kombinací četných společenských a sportovních aktivit. Děti jsou vedeni kvalifikovanými učiteli, užívají si aktivity volného času a současně získávají nové jazykové znalosti.

Vzdělávací centrum Berlitz

jazyková škola, jazykové kurzy,berlitz,cizí jazyk – Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní výuku více než 200 světových jazyků v rámci online jazykových kurzů, z nichž můžete studovat 14 prezenčně v Praze - angličtinu, finštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, němčinu, portugalštinu, ruštinu, slovenštinu, češtinu, maďařštinu, rumunštinu, polštinu a španělštinu.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.