+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak kupovat byty

Klíčová slova: koupit, pronajmout, byt, výnosnost, výnos

E-mail: registrace@jakkupovatbyty.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2011

Popis: Jak koupit byt se slevou 5-50 %. Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů do nemovitostí. Jak najít, bez rizika koupit a za tržní nájemné se ziskem pronajímat byty.

Web: www.jakkupovatbyty.cz

Další související informace

HELP reality s.r.o.

realitní kancelář, reality, nemovitost, brno, byt – Firma HELP reality s.r.o. se specializuje výhradně na obchodování s nemovitostmi. V Brně a okolí zprostředkovává prodej a pronájem všech typů nemovitostí již více než 13 let. Vzhledem k obratu se na ni vztahuje zákonná povinnost být plátcem daně z přidané hodnoty (DPH). Zaměstnanci firmy jsou odborníky v oboru obchodování s nemovitostmi a jejich zkušenosti jsou vám plně k dispozici. Jejich krédem je profesionální práce ve všech oblastech realitního trhu a individuální přístup ke klientům a jednotlivým obchodním případům. Věříme, že budou pro vás skvělými průvodci trhem nemovitostí.

Jak koupit byt

koupit, pronajmout, byt, výnosnost, výnos, investi – Jak koupit byt se slevou 5-50 %. Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů do nemovitostí. Jak najít, bez rizika koupit a za tržní nájemné se ziskem pronajímat byty.

Medito-reality

bydlení, reality, dům, byt, nemovitost, pozemek, – Medito-reality je dynamicky se rozvíjející tým realitních poradců s několikaletou praxí v oboru. Zařizuje zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, domů, pozemků, komerčních objektů, chat, chalup, garáží a dalších malých objektů.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.