+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak udržet zákazníky

Klíčová slova: postupy odlišit, konkurenční výhoda, prodej,

E-mail: registrace@jakudrzetzakazniky.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2011

Popis: 12 nejčastějších chyb, kterými nevědomky posíláte vaše zákazníky nakupovat ke konkurenci a jak se jich vyvarovat. Praktický návod, články a tipy z praxe.

Web: www.jakudrzetzakazniky.cz

Další související informace

Chcireality.cz

reality, prodej, promajem, domy, byty, pozemky – Realitni server nabizejici novy zpusob ziskavani bydleni. Po vlozeni nabidky vas budou kontaktovat nasi profesionalni partneri s nabidkami sitymi na miru. Nabizime prodeje i pronajmy bytu, domu, pozemku.

Aleš Zeman

úklid, mytí oken, čištění koberců, úklidové firmy, – Úklidová firma Zeman provádí komplexní úklid, mytí oken, čištění koberců, generální a stavební úklid na území Prahy, Kladna a Středočeského kraje. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid firem i domácností.

Nemovitosti Beskydy - realitka

nemovitosti v Beskydech, chalupy, pozemky, prodej, – Realitní portál Nemovitosti v Beskydech Vám nabízí vložit k prodeji a hledat pro sebe v krásném prostředí lesů a rezervací z naší nabídky kategorií nemovitosti Beskydy.Realitní portál Nemovitosti v Beskydech Vám nabízí vložit k prodeji a hledat pro sebe v krásném prostředí lesů a rezervací z naší nabídky kategorií nemovitosti Beskydy.

Načítání trvalo 0.3116 sekund.