+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola abc englis

Klíčová slova: jazyková škola, jazykové kurzy, kurzy angličtiny O

E-mail: info@abcenglish.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Jazyková škola abc english poskytuje pouze kvalitní výuku angličtiny v Ostravě, Havířově, Karviné. Nabízíme standardní, přípravné, konverzační, dopolední, víkendové jazykové kurzy angličtiny. Jsme partnerská oficiální jazyková škola British Council.

Web: www.abcenglish.cz

Další související informace

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Jazyková škola, překlady textu, tlumočení – Již více než 10 let poskytujeme komplexní, flexibilní a cenově dostupné služby v oblasti jazykové výuky, překladů a tlumočení. Náš tým tvoří ochotní zaměstnanci a pečlivě vybraní lektoři, překladatelé a tlumočníci. Jazykový servis zajišťujeme nejen na území celé České Republiky, ale také v zahraničí. http://tlumoceni-preklady.com

Vzdělávací centrum Hana K

přípravné kurzy, jazykové kurzy,TSP brno,test – Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na vysoké školy, zejména se specializuje na Testy studijních předpokladů (TSP) MU Brno. Dále nabízí přípravu na Obecné studijní předpoklady, přípravu na lékařské fakulty, matematiku k přijímacím zkouškám na VUT v Brně či maturitu a přípravu na zkoušky na podnikatelskou fakultu VUT v Brně. Jazykové kurzy: Vzdělávací centrum se zaměřuje na 5 světových jazyků: Anglický, Německý, Italský, Španělský a Francouzský jazyk. Kurzy jsou otevírány dle poptávky pro různé úrovně. Individuální doučování: Pro ty z vás, kterým vyhovuje více individuální příprava, je tu možnost získání naprosto originálního doučování, přípravy na přijímací zkoušky, či přípravy na maturitu. Školení a semináře: Pravidelně vypisujeme kurzy zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj.

Jazyková škola ELVIS - výuka angličtiny, němčiny a španělštiny

Jazyková škola,jazykové kurzy,angličtina, němčina, – Jazyková škola Elvis - jazykové kurzy: angličtina, němčina, francouzština, pomaturitní studium angličtiny. Vyberte si v jazykové škole Elvis svůj kurz!Jazyková škola Elvis - jazykové kurzy: angličtina, němčina, francouzština, pomaturitní studium angličtiny. Vyberte si v jazykové škole Elvis svůj kurz!

Načítání trvalo 0.0822 sekund.