+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Zelenka

Klíčová slova: firemní jazykové kurzy individuální jazykové kurzy

E-mail: kurzy@zelenka.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2009

Popis: Individuální a firemní jazykové kurzy v jazykové škole ZELENKA. Profesionální jazykové kurzy pro vaši firmu. Jazyková škola s 19letou tradicí: Zlín, Praha, Brno, Olomouc. Víme, jak zajistit efektivní jazykové kurzy pro Vaše zaměstnance. Umíme naučit všechny evropské jazyky, včetně některých exotických. Jazykový kurz zajistíme i v pobočkách firem mimo Zlín, např. v Brně, Olomouci a Praze. V jazykových kurzech se řídíme nejnovějšími evropskými standardy. Jsme schopni poradit, jak zaměstnance k výuce jazyků motivovat. Všechny firemní jazykové kurzy můžeme zahájit do 14 dnů od rozhodnutí klienta.

Web: www.jazykova-skola-zelenka.cz

Další související informace

Jazykové kurzy Chrudim

Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové – Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

IJV - Jazyková škola Praha

jazyková škola, jazykové kurzy, jazykové kurzy ang – Institut jazykového vzdělávání pořádá ucelené spektrum jazykových kurzů v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, prodej jazykových učebnic a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Jazyková škola Parole

jazyková škola, jazykové kurzy – Jazyková škola Agentura Parole, s.r.o., je specialista na vzdělávání a překlady pro firmy i jednotlivce v celé České republice. Naše nabídka zahrnuje odborné i jazykové kurzy, pomaturitní studium, překladatelské služby.

Načítání trvalo 3.2559 sekund.