+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Zelenka

Klíčová slova: firemní jazykové kurzy individuální jazykové kurzy

E-mail: kurzy@zelenka.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2009

Popis: Individuální a firemní jazykové kurzy v jazykové škole ZELENKA. Profesionální jazykové kurzy pro vaši firmu. Jazyková škola s 19letou tradicí: Zlín, Praha, Brno, Olomouc. Víme, jak zajistit efektivní jazykové kurzy pro Vaše zaměstnance. Umíme naučit všechny evropské jazyky, včetně některých exotických. Jazykový kurz zajistíme i v pobočkách firem mimo Zlín, např. v Brně, Olomouci a Praze. V jazykových kurzech se řídíme nejnovějšími evropskými standardy. Jsme schopni poradit, jak zaměstnance k výuce jazyků motivovat. Všechny firemní jazykové kurzy můžeme zahájit do 14 dnů od rozhodnutí klienta.

Web: www.jazykova-skola-zelenka.cz

Další související informace

Eduland

e-learning, vzdělávání pracovníků, jazykové kurzy – Eduland je e-learningová firma, která nabízí online vzdělávání vašich zaměstnanců. Nabízíme jazykové kurzy pro výuku anglického, německého, francouzského, španělského a italského jazyka. Dále široký výběr počítačových kurzů, díky nimž budou Vaši zaměstnanci schopni pracovat s počítačem, Microsoft Office i s internetem.

Kurzy, školení, semináře

Manažerské kurzy, jazykové kurzy, počítačové kurzy – Kurzy, školení, semináře, tréninky - portál o vzdělávání. Najděte si kurz nebo školení z nabídky různých společností. Manažerské kurzy, jazykové kurzy a školy, počítačové kurzy, kurzy a školení BOZP a PO ...

kurzyfrancouzstiny.info, pomocník s francouzštinou

francouzština, jazykové kurzy francouzštiny – Praktický web při učení francouzského jazyka. Zajímavé odkazy a informace, tipy na kurzy a to vše přehledně na jednom místě. Poučte se, jakým způsobem se učit francouzský jazyk a vyzrajte s námi nad francouzštinou.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.