+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JC Trans s.r.o.

Klíčová slova: Nákladní doprava Ostrava, Autobusová doprava

E-mail: info@jctrans.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2010

Popis: Mezi služby naší společnosti JC Trans s.r.o. Ostrava patří nepravidelná vnitrostátní autobusová doprava a nepravidelná mezinárodní autobusová doprava. Naše společnost JC Trans s.r.o. Ostrava poskytuje také služby v oblastech: vnitrostátní nákladní doprava a mezinárodní nákladní doprava.

Web: www.jctrans.cz/

Další související informace

TAXI KYJOV

taxi taxislužba nejlevnější doprava přeprava osob – Nejlevnější taxislužba a kurýrní doprava v České republice. Jízdné 11Kč/Km. Dopravíme cokoliv, co se vleze do osobního vozu combi. A to po celé EU. Za bezkonkurenční cenu, kterou nikde jinde nejdete.

Autobusová doprava NetBus

autobusová doprava, přeprava osob, doprava lidí – "Rodinná firma NetBus Service s.r.o. nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Přednostní naší firmy je flexibilita a díky nízkým nákladům na provoz i velice příznívé ceny pro naše zákazníky. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy s barem, televizí, lednicí a s možností WC, ale především s ochotnými řidiči."

Autobusová doprava

autobusova doprava – Luxusní zájezdová autobusová doprava s profesionálním servisem a ochotnými řidiči. Dopravní společnost DiamondTour, s.r.o. nabízí vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu s více jak 20ti letou praxí.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.