+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Junior centrum

Klíčová slova: Semináře, porady,školení, školy v přírodě

E-mail: info@almed.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Velké rekreačně vzdělávací zařízení na břehu Sečské přehrady s celoročním provozem. V areálu zajišťujeme konání konferencí, školení, sjezdů, škol v přírodě, sportovních a turistických kurzů, zaměstnanecké sportovní hry, rekondiční zdravotní pobyty, rekreační pobyty, celostátní setkání.

Web: www.juniorcentrum.cz

Další související informace

Vzdelavací a rekreacní st

skoly v prirode, teambuildingy, letní tábory – Vzdelavací a rekreacní stredisko na Vysocine u Chotebore, primo u hranice chranene krajinne oblasti,  momentalne nedelame ubytovaní jednotlivcu ale skupin. Provoz mame celorocní. Speciality: vlastní les, horolezecka stena, velka trampolina, kone, domaci a vegetarianská strava.

Hotel Kolonie v Křivoklátě

Hotel Kolonie,ubytování v – Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech.Hotel Kolonie nabízí ubytování o celkové kapacitě 18 lůžek v pokojích s možností přistýlky. Stylové ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu. Prostorné pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, telefonem, připojením na internet. Samozřejmostí u každého pokoje jsou koupelny se sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem.Součástí hotelu Kolonie je restaurace s kapacitou 30 míst. K dotvoření útulné atmosféry je restaurace doplněna krbem a barem.Dále nabízíme půjčování horských kol, zprostředkování pozorování a lovu zvěře v Lánské oboře.

Prenatální test otcovství

prenatální test dna, test otcovství, v těhotenství – Provádíme neinvazivní DNA testy určení otcovství během těhotenství již od 9. týdne jen ze vzorku krve matky a otce s přesností vyšší než 99.9%. Náš prenatální test otcovství je 100% bez rizika pro matku i dítě.

Načítání trvalo 3.6579 sekund.