+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnictví Brno - Lotos

Klíčová slova: Profesionální kadeřnictví v Brně Lotos Beauty Salo

E-mail: lotos-beauty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Profesionální kadeřnictví v Brně Lotos Beauty Salon - Loreal professionnel nabízí kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, brazilský keratin, svatební účesy, dárkové poukazy.kadeřnictví brno, prodlužování vlasů, brazilský keratin, svatební účesy,

Web: www.lotos-beauty.sluzby.cz

Další související informace

Kadeřnictví Praha 5

kadeřnictví praha 5, kadernictvi v praze,kadeřníci – Je mnoho kadeřnických salonů v lokalitě Praha 5, které Vám zajistí kadeřnické služby.Rozdíl je ovšem v tom, jaká bude jejich kvalita.Vyberte si u nás.Nabízíme katalog, který se zabývá tím, kde se můžete nechat ostříhat nebo jinak upravit vlasy. Většina salonů nabízí diagnostiku vlasů, kterou zvládne jen opravdový vlasový odborník.

OREA Hotel Voroněž I v Brně

OREA Hotel Voroněž I ,ubytování v Brně – OREA Hotel Voroněž I**** je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Kvalita ubytování splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Ubytování - 692 lůžek v 369 pokojích - jednolůžkové, dvoulůžkové, suite a business suite. Vybavení pokojů - koupelna, WC, vysoušeč vlasů. Telefon s přímou volbou. Wifi pro ubytované hosty zdarma. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, se satelitními programy (vč. CNN) a Pay-TV, minibary. Kvalitní stravovací služby zajišťují - Restaurant A la carte,Restaurace Atrium,Grill bar Gurmet,Lobby bar .Hotelové parkoviště, půjčování aut, taxi.

Masáže Phoenix Brno

masáž zad, masáž šíje, masáž Brno, masáže v Brně – V centru Brna nabízíme různé druhy masáží. Vybrat si můžete masáž klasickou rekondiční a sportovní, indickou masáž hlavy a šíje, Bali (celotělová olejová masáž) nebo baňkování. Více informací naleznete na webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0922 sekund.