+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnictví Liberec Salon

Klíčová slova: Kadeřnictví Liberec, Kadeřnický salon v Liberci

E-mail: info@salon-h2o2.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Salon H2O2 Liberec nabízí profesionální dámské a pánské kadeřnické služby a vlasové poradenství. Součástí našich služeb je i prodej kvalitních produktů vlasové kosmetiky L Oreal Profesionnel, která nabízí jedny z nejkvalitnějších kosmetických produktů v současnosti.

Web: salon-h2o2.cz/

Další související informace

Pension Medovil

ubytování Liberec, ubytování v Liberci, penzion – Rodinný pension Medovil nabízí ubytování v klidné části Liberce. Moderně zařízené pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi internetem. Vlastní parkoviště, prostorná zahrada a individuální přístup.

Kadeřnictví Praha 6

kadeřnictví praha 6, kadernictvi v praze,kadeřníci – Je mnoho kadeřnických salonů v lokalitě Praha 6, které Vám zajistí kadeřnické služby.Rozdíl je ovšem v tom, jaká bude jejich kvalita.Vyberte si u nás. Nabízíme katalog, který se zabývá tím, kde se můžete nechat ostříhat nebo jinak upravit vlasy. Většina salonů nabízí diagnostiku vlasů, kterou zvládne jen opravdový vlasový odborník.

Salony krásy Praha centru

kadeřnictví praha 1, kadernictvi v praze,kadeřníci – V oboru dámského kadeřnictví Vám salony nabídnou klasické služby jako stříhání, barvení, melírování či foukanou pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy. Kadeřnice a kadeřníci Vám také rádi poradí ve výběru účesu na ples, svatebního či jiného společenského účesu.V případě některých salonů najdete i možnosti prodlužování vlasů či splétání copánků. Nabízíme Vám výběr ze salonů z lokality Praha 1, kde najdete i rozmanité sportovní a kulturní vyžití, a to jsou jistě také důvody, proč kadeřníka navštívit.

Načítání trvalo 3.2709 sekund.