+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnictví Praha 8 - Kad

Klíčová slova: dámské,pánské, kadeřnictví, praha, 8,kadernictvi

E-mail: info@kadernictvi-praha-8.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2011

Popis: Dámské a pánské kadeřnictví,symbol Prahy 8.Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky,umíme poznat kvalitu vlasů.Používáme kvalitní kosmetiku. V kadeřnictví stříháme,barvíme,melírujeme,foukáme.Kadeřnický salón, jak má být.

Web: www.kadernictvi-praha-8.cz

Další související informace

Centrum pronájmů, s.r.o.

Pronájem, byt, nebytové prostory, Praha – Zprostředkování pronájmu bytů, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a okolí. Široká nabídka, kompletní servis. Pojištění odpovědnosti v ceně služeb. Pražské realitní centrum s širokou nabídkou bytů, rodinných domů a komerčních prostor k pronájmu v Praze a okolí. Kompletní servis - rychlý a profesionální přístup, právní zázemí, pojištění odpovědnosti.

Stěhování levně a rychle

stěhování, stěhovací, technik, plzeň, praha, domaž – Stěhujeme – levně, rychle, profesionálně, bezpečně, chráníme soukromý našich klientů. Prověřte si naše služby osobně a stěhování pro Vás nebude stresem. Návštěva technika před stěhováním zdarma ušetříme tak nás čas a především Vaše finance, technik upřesní velikost stěhovacího vozu, počet osob na stěhování a dobu stěhování! Stěhování EXTRA levně  stěhujeme – levně, rychle, profesionálně, bezpečně, chráníme soukromý našich klientů, prověřte si naše služby osobně a stěhování pro Vás nebude stresem  návštěva technika před stěhováním zdarma, ušetříme tak nás čas a především Vaše finance, technik upřesní velikost stěhovacího vozu, počet osob na stěhování a dobu stěhování  dohodnete si předem časový plán stěhování, bytu, kanceláře, celých budov, rodinných domků, veškerých prostor  přivezeme Vám obalový materiál který je možné zapůjčit nebo zakoupit dle přání klienta  zajišťujeme pravidelné převozy zboží Plzeň – Praha – Karlovy Vary – Domažlice a pro další města v Plzeňském, Středočeském a Karlovarském kraji  pojištění nákladu a profesionální jednání také u dalších námi poskytovaných služeb spojeným se stěhováním, jako jsou balící služby, likvidace zboží, převozy a autodoprava

Tónování autoskel - marfy

tónování skel, tónování autoskel, Praha, cena, cen – Tonování autoskel bez obav z POLICIE a STK. Tonování autoskel neboli zatmavení autoskel je moderní a šetrné k Vaší peněžence. Bez obav z POLICIE a STK. Osvedčení a homologáční štítky jsou u Nás samozřemostí při každé instalaci.Tonování autoskel bez obav z POLICIE a STK. Tonování autoskel neboli zatmavení autoskel je moderní a šetrné k Vaší peněžence. Bez obav z POLICIE a STK. Osvedčení a homologáční štítky jsou u Nás samozřemostí při každé instalaci.

Načítání trvalo 0.3987 sekund.