+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nahlížení

Klíčová slova: Katastr nemovitostí nahlížení, nahlížení

E-mail: brno@nejlepsibydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Nahlížet do katastru nemovitostí nyní můžete prostřednictvím této rychlé katastrální aplikace. Nahlížení je zdarma, katastr nemovitostí České republiky je příspěvkovou organizací a každý zájemce může naše nahlížení do KN využít. Od „Dálkového přístupu do KN“ se „Nahlížení“ liší především tím, že je bezplatné a volně přístupné všem uživatelům internetu a nevyžaduje žádnou registraci. Aplikace „Nahlížení“ však oproti „Dálkovému přístupu do KN“ neumožňuje některé výstupy, jako je např. Výpis z katastru nemovitostí.

Web: www.nahlizeni-nemovitosti-katastr.cz

Další související informace

Katastr nemovitostí nahlí

katastr nemovitostí nahlížení – Informační portál katastrálních úřadů s možností nahlížení do katastru nemovitostí všech katastrálních území v České republice. Navštivte naše stránky a ověřte si údaje o vaší nemovitosti online již dnes.

Katastr nemovitostí nahlí

katastr nemovitostí nahlížení, nahlížení do – Internetové stránky obsahující návod pro nahlížení do katastru nemovitostí, které umoží přejít k samotnému vyhledávání. Pokud chcete v katastru nemovitostí vyhledávat stavbu, parcelu nebo třeba zobrazit katastrální mapu určitě navštivte tento web.

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti v zahraničí, nemovitosti, nemovitosti – Nemovitosti v zahraničí: široká škála nemovitostí, pozemky počínaje, přes apartmány a byty, domy, vily a apartmánové objekty, hotely a penziony, restaurace, obchodní prostory a jiné komerční objekty, až po zámky, tvrze apod. V nabídce stále máme kolem 500 různých položek.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.