+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace Ostrava

Klíčová slova: Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava, tepe

E-mail: lukas.kanyza@kfklima.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme v městě Ostrava a okolí. KF Klima je profesionální, tržně orientovaná společnost, která poskytuje služby nejvyšší kvality v oblasti kompletního dodávání strojního zařízení vzduchotechniky, tepelných čerpadel a klimatizace se sídlem v Ostravě. Nejvyšší prioritou společnosti je vysoká odbornost a kvalita poskytovaných služeb ve všech oblastech působení na trhu vůči našim zákazníkům.

Web: www.kfklima.cz

Další související informace

Brigády Ostrava

brigády ostrava, brigády v ostravě – Chcete-li najít brigádu v Ostravě, vyzkoušejte naši mini inzerci. Vyberte si z nabídek brigád v Ostravě, nebo si zadejte vlastní poptávku, kde uvedete vaše představy o brigádě. Vyzkoušejte inzerci u nás a najděte si brigádu.

Praktický lékař Ostrava

praktický lékař Ostrava, obvodní lékař Ostrava – Hledáte praktického lékaře v Ostravě? Moje Ambulance je řešení. 2 pobočky v Ostravě, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Centru a Porubě. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Pronájem bytů v Ostravě

Ostrava, pronájem, nemovitosti, reality, byty – Regionální realitní server pronajmyostravamesto.cz nabízí aktuální nabídku bytů a dalších nemovitostí k pronájmu. Pronájem bytů od garsonek přes vícepokojové byty až k nadstandardnímu bydlení. Pronájem byty Ostrava

Načítání trvalo 0.0672 sekund.