+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreativka, s.r.o.

Klíčová slova: marketing, reklama, internet, tisk

E-mail: info@kreativka.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Web: kreativka.cz/

Další související informace

Polygrafická výroba

tisk, grafika, reklamní výroba, reklama – Zabýváme se kompletní tiskovou výrobou včetně předpřípravy a grafických návrhů. Dále vytváříme webové prezentace včetně katalogů, e-shopů a kompletních prezentací. Grafické návrhy logotypů a firemních grafických manuálů. Potisk triček, reklamní předměty.

Comprende?

Marketing, reklama, analýza, spotřebitel, značka – Comprende? je marketingová konzultační společnost. Zabýváme se analýzou chování spotřebitelů a následnou aplikací mechanismů k jeho ovlivnění. Vytváříme a kultivujeme značky, uvádíme nové produkty na trh a zvyšujeme jejich prodej. Svými komunikačními nástroji udržujeme svěží dialog s vašimi zákazníky a dbáme na to, aby se vaše produkty trvale uchytily v jejich myslích.

Ochrana na internetu

Mediapol, news, ochrana, jméno, právní, internet – Mediapol news se zabývá ochranou dobrého jména a pověsti značek, firem a klíčových osob na internetu. Mediapol news pomáhá zajistit právní i internetovou ochranu a analyzuje optimální řešení včetně realizace.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.