+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreativka, s.r.o.

Klíčová slova: marketing, reklama, internet, tisk

E-mail: info@kreativka.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Web: kreativka.cz/

Další související informace

Comprende?

Marketing, reklama, analýza, spotřebitel, značka – Comprende? je marketingová konzultační společnost. Zabýváme se analýzou chování spotřebitelů a následnou aplikací mechanismů k jeho ovlivnění. Vytváříme a kultivujeme značky, uvádíme nové produkty na trh a zvyšujeme jejich prodej. Svými komunikačními nástroji udržujeme svěží dialog s vašimi zákazníky a dbáme na to, aby se vaše produkty trvale uchytily v jejich myslích.

Reklamní agentura

marketing, reklama, seo, ppc, pr, public relations – Společnost Via Caroli poskytuje komplexní marketingové služby. Zaměřuje se na SEO, PPC, internetovou reklamu a Public Relations (PR). Mezi hlavní činnosti také patří výroba webových stránek, webdesign či poradenství významným firmám.

produkční servis

produkce, reklamni produkce, reklama, tisk – Pro naše klienty zajišťujeme kompletní produkční servis. Zejména tiskovou produkci, reklamní produkci a tisk. produkce, reklamni produkce, reklama, tisk, kompletní produkčné servis, reklamní tisk, tisk

Načítání trvalo 0.0504 sekund.