+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreslené portréty

Klíčová slova: portrét kreslený obraz na zákazku podla fotky

E-mail: lubomir.franciak@zoznam.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2013

Popis: Kreslím prevažne čiernobiele ale aj farebné realistické portréty, predmety, zvieratá, čokoľvek, podla vami zaslanej fotky.Pracujem s grafitovými ceruzkami, uhlíkom,farbičkami. Čím kvalitnejšia fotka tým kvalitnejšie vypracujem detaily.Čím väčší formát výkresu tím dlhšie trvá vypracovanie obrazu a takisto rastie cena.V priebehu kreslienia vám posielam na email portrét pre vašu spokojnosť Platí sa až po mojom odoslaní dobierkou(4 eurá poštovné).V prípade záujmu ma kontaktujte na Email- lubomir.franciak@zoznam.sk alebo na tel.č.: 0904 700 687 Bližšie info na mojej stránke www.portrety-obrazy.com

Web: www.portrety-obrazy.com/

Další související informace

Akineta solutions s.r.o.

vývoj aplikací, systémů, software na zakázku – Specializujeme se na vývoj internetových aplikací a systémů na zakázku. Máme vlastní publikační, redakční systém pro tvorbu webových stránek a realizujeme tvorbu e-shopu na míru, e-shop pronájem. Dále poskytujeme IT konzultační služby.

Průmyslové vysavače

Celokovové průmyslové vysavače, vysavač na zakázku – Celokovové průmyslové vysavače a příslušenství, vzduchové kompresory, odsavače olejů na zakázku.

Prsteny-MB

zásnubní a snubní prsteny, šperky na zákazku – Zlatnické Studio MB nabízí zásnubní prsteny, snubní prsteny a zlaté šperky na zakázku. Vyrábíme ručně a s 3D technologií, díky které máte možnost podílet se na návrhu šperku dle vašich představ. Zásnubní a snubní prsteny.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.