+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Arbres - kácení stromů

Klíčová slova: kácení stromů, řez stromů, posudek stromů

E-mail: fuka@arbres.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Normální a rizikové kácení stromů. Odborný řez stromů horolezeckou technikou nebo za pomoci vysokozdvižných plošin. Odborné zdravotní a statické posudky stromů. Likvidace pařezů bez omezení velikosti.

Web: www.arbres.cz

Další související informace

RH-zahrady.cz

zahrady, rizikové kácení, řezání, záhony, květiny – RH zahrady rizikové kácení a okrasné zahrady Zlínsko. Naše firma se zabývá realizací okrasných zahrad a rizikovým kácením stromů. Hlavní důraz klademe na úroveň provedení práce a spokojenost zákazníka.

ED porez - pořez kulatiny

pořez kulatiny, pořez dřeva – Ed porez je půjčovna u Prahy, která provádí pořez kulatiny mobilní pásovou pilou Wood-Mizer LT40 přímo na místě u zákazníka. Tento pojízdný katr na dřevo zpracuje kulatinu až do půměru 1m a délky 10m. Cena pořezu je od 700 Kč/m3 a cena dopravy je od 200 Kč.

Prodej palivového dřeva

palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej – Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Načítání trvalo 0.1074 sekund.