+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Arbres - kácení stromů

Klíčová slova: kácení stromů, řez stromů, posudek stromů

E-mail: fuka@arbres.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Normální a rizikové kácení stromů. Odborný řez stromů horolezeckou technikou nebo za pomoci vysokozdvižných plošin. Odborné zdravotní a statické posudky stromů. Likvidace pařezů bez omezení velikosti.

Web: www.arbres.cz

Další související informace

Palivové dřevo

palivové dřevo, dřevo, kamna, – Veškeré informace o palivovém dřevě a topení dřevem. Jak a v čem správně topit, jak skladovat dřevo, aktuální ceny palivového dřeva a mnoho dalšího. Dozvíte se, jak správně topit dřevem, a jak ušetřit za vytápění.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

Řez stromů

řez ovocných stromů, řez okrasných stromů, řez živ – Jsem živnostník, který se specializuje na řez ovocných a okrasných stromů, na kacení stromů, na posuzování stromů, hodnocení stromů, bezpečnostní vazby, na instalaci a servis závlahových systémů hunter.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.