+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BBH-Garden-Zahradní služb

Klíčová slova: zahrada, sečení, závlaha, toro, rainbird, hunter

E-mail: martin.behalik@bbh-garden.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2009

Popis: Dobrý den, nabízíme veškeré odborné služby pro Vaši zahradu. Od založení trávníku, přes péči o tento trávník až po jeho automatickou závlahu na klíč. Samozřejmostí jsou i výsadby keřů a stromů a péče o ně. A další služby... vše individuálně posoudíme a naceníme - ZDARMA!!!. Smluvní ceny!

Web: www.bbh-garden.cz/

Další související informace

Palivové dřevo

palivové dřevo, dřevo, kamna, – Veškeré informace o palivovém dřevě a topení dřevem. Jak a v čem správně topit, jak skladovat dřevo, aktuální ceny palivového dřeva a mnoho dalšího. Dozvíte se, jak správně topit dřevem, a jak ušetřit za vytápění.

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Služby pro krajinu a les/

arboristika, krajinářství, parkové, sadové – Jsme realizační firma působící v oboru sadovnictví, krajinářství a arboristiky. Dlouhodobě zajišťujeme krajinářské, parkové, sadové a zahradní úpravy včetně kompletní péče o stromy. Stavíme ekologická koupací jezírka a drobné dřevostavby.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.