+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BBH-Garden-Zahradní služb

Klíčová slova: zahrada, sečení, závlaha, toro, rainbird, hunter

E-mail: martin.behalik@bbh-garden.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2009

Popis: Dobrý den, nabízíme veškeré odborné služby pro Vaši zahradu. Od založení trávníku, přes péči o tento trávník až po jeho automatickou závlahu na klíč. Samozřejmostí jsou i výsadby keřů a stromů a péče o ně. A další služby... vše individuálně posoudíme a naceníme - ZDARMA!!!. Smluvní ceny!

Web: www.bbh-garden.cz/

Další související informace

Zahradnictví Kruntorádovi

zahrada, chryzantémy, balkonové rostliny, konifery – Pěstování letniček, balkonových rostlin, chryzantém, konifer, prodej substrátů a výrobků firmy Gardena - především montáž a prodej zavlažovacích systémů. Poradenská činnost, možnost vázání smutečních věnců a vazby

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Služby pro krajinu a les/

arboristika, krajinářství, parkové, sadové – Jsme realizační firma působící v oboru sadovnictví, krajinářství a arboristiky. Dlouhodobě zajišťujeme krajinářské, parkové, sadové a zahradní úpravy včetně kompletní péče o stromy. Stavíme ekologická koupací jezírka a drobné dřevostavby.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.