+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chmellar s.r.o. Biomass

Klíčová slova: rychle rostoucí dřeviny, dřevní štěpka, vrby

E-mail: chmellar@chmellar.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2013

Popis: Získávání biomasy pro energetické účely cíleným pěstováním Švédské vrby a likvidací náletových plevelných dřevin. Nabízíme prodej řízků Švédské vrby, poradenství při jejím pěstování, výsadbu a sklizeň příslušnými stroji. Švédská vrba se pěstuje pro dřevní štěpku - vhodná jako biopalivo pro elektrárny a teplárny.

Web: www.biomass-bioenergy.cz

Další související informace

Rychle rostoucí topoly

japoský topol, rrd, japan, rychle rostoucí dřeviny – Prodej italských odrůd rychle rostoucích dřevin s vysokým nárůstem dřevní hmoty. Kvalitní italské odrůdy. Kompletní nabídka mechanizace k pěstování rychle rostoucích topolů. Poradenství v oblasti pěstování.

zhubnete snadno a rychle

zhubnete,snadno a rychle – pokud chcete zhubnout snadno a rychle tak to jste na správném místě naše výrobky vám pomohou. naše výrobky jsou velmi kvalitní a dlouhodobě prověřené zboží.tet už je to jen na vás jestli se rozhodnete něco udělat se svojí váhou a životním stylem

Rychlé půjčky přes intern

půjčky, online půjčky, peníze, rychlé půjčky – Výhodné a dostupné rychlé půjčky přes internet. Potřebujete peníze na bydlení, elektroniku, dovolenou, nábytek nebo zaplacení faktur? Získejte jejich online přes internet už do 24 hodin od podání žádosti.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.