+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chmellar s.r.o. Biomass

Klíčová slova: rychle rostoucí dřeviny, dřevní štěpka, vrby

E-mail: chmellar@chmellar.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2013

Popis: Získávání biomasy pro energetické účely cíleným pěstováním Švédské vrby a likvidací náletových plevelných dřevin. Nabízíme prodej řízků Švédské vrby, poradenství při jejím pěstování, výsadbu a sklizeň příslušnými stroji. Švédská vrba se pěstuje pro dřevní štěpku - vhodná jako biopalivo pro elektrárny a teplárny.

Web: www.biomass-bioenergy.cz

Další související informace

Smart speed dating party

speed dating, seznamka, rychlé rande, seznámení – Jeden večer, dvanáct mužů a dvanáct žen, kteří se navzájem neznají. S každým máš pět minut konverzace. Vznikne jiskření a sympatie? Vyměníme vám na sebe kontakt. Další seznamování, přátelství či láska: to je již na tobě!

Vydělat peníze rychle

Peníze, vydělat peníze, prachy, peníze rychle – Jestli potřebujete peníze není nic snazšího než vyzkoušet naše strategie a peníze budete mít okamžitě. Přidejte se k nám a my vám poradíme, jak si rychle vydělat peníze. Potřebujete peníze? Potřebujete peníze rychle? Stačí si je rychle a snadno vydělat a my Vám prozradíme tajnou strategii, jak vydělat peníze okamžitě. Výdělek je velmi vysoký a díky naší strategii si přijdete na velké peníze.

Hubněte zdravou výživou

jak zhubnout, hubnutí, jak rychle zhubnout – Poradenství zdarma v oboru zdravé výživy, hubnutí, detoxikace organismu přírodními živinami, zdravé vyživování organismu přírodní cestou, doporučení vysoce kvalitních přírodních produktů pro hubnutí a zdravou výživu, doplňky stravy, zdravá strava na púřírodní bázi z kvalitních surovin

Načítání trvalo 0.0837 sekund.