+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drepos s.r.o. - palety

Klíčová slova: výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny,

E-mail: pospisil@drepos.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Web: www.drepos.cz

Další související informace

Sekání trávníků a jejich

sekání trávníku, provzdušnění trávníku, – Provádíme sekání trávníků a travnatých ploch v Plzni a okolí. Spoluprací s naší firmou získáte dostatek volného času pro Vaši rodinu,či koníčky.Sečeme trávníky všech druhů -shrabujeme suché listí a trávu,odborně pohnojíme a dosejeme ,provádíme provzdušňování a vyhrabávání trávníků.

www.xcmedia.cz

Kinoreklama, kino, reklama, media, propagace, – Reklamní kampaně v jednosálových kinech už nepatří minulosti. Na začátku 90. let zaplnily uprázdněné místo na trhu multiplexy, ale ty mají ve městech do 100 000 obyvatel omezené možnosti. Situaci začala měnit XCmedia, mediální divize společnosti Xtreme Cinemas. Rozjezd sítě XCmedia Network obstarává dvacítka digitálních kin po celé republice, ke kterým budou v roce 2011 přibývat další. Všechna kina v síti jsou digitální, takže reklamní spoty lze použít i pro televizní inzerci a ve steroskopických verzích před divácky atraktivními 3D filmy dodávají kampaním doslova další rozměr. Reklamu velkých zadavatelů dostaneme do celorepublikové sítě kin, drobní podnikatelé mohou expandovat třeba do sousedního města, a ceny jsou doslova pro každého.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.