+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing.Zdeněk Šindelář-Lesák

Klíčová slova: zahradní technika,údržba lesa,motorové pily,servis

E-mail: obchod@lesak-sindelar.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: nabízí sortiment výrobků firem HUSQVARNA, JOHNSERED, FLYMO, HITACHI od profesionálních až po stroje a nářadí pro volný čas našich zákazníků pro práci v lese, parcích, tak i v zahradách. Sortiment výrobků je široký a zahrnuje modely pro profesionály stejně jako pro náročné uživatele, kteří je využívají ve svém volném čase. Jako doplňek k výrobkům těchto firem nabízí služby spojené s provozem prodávaného nářadí jako je servis, ale také školení k prodávané technice.

Web: www.lesak-sindelar.cz

Další související informace

Dřevěné zahradní houpačky

zahradní houpačka, zahradní houpačky, zahradní – Zahradní houpačky jsou oblíbeným doplňkem zahrad. K zahradní houpačce máme na zahradě většinou také zahradní posezení. Zahradní houpačka POHODA lze zablokovat, aby se nepohybovala. Díky zablokování lze houpačka používat také jako zahradní posezení.

Zahradní bazény

zahradní bazény, – V dnešní době jsou zahradní bazény součástí mnoha domů a zahrad. Z důvodu velkého množství různých typů, tvarů publikujeme na našem blogu zajimavé odborné informace zaměřené na bazény, které mohou být užitečné nejen pro ty kdo bazény mají, ale i pro ty, kteří nad pořízením zahradního bazénu teprve uvažují.

Dřevěný a kovový zahradní nábytek

zahradní nábytek, kovový nábytek, houpačky – zahradní nábytek, kovový nábytek, houpačky Zahradní nábytek z kvalitního dřeva, kovové sestavy se slunečníkem, houpačky, stany. Doprava po celé ČR zdarma, kvalitní nábytek. Většinu sortimentu máme skladem s dodáním do dvou pracovních dnů.

Načítání trvalo 0.0852 sekund.