+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing.Zdeněk Šindelář-Lesák

Klíčová slova: zahradní technika,údržba lesa,motorové pily,servis

E-mail: obchod@lesak-sindelar.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: nabízí sortiment výrobků firem HUSQVARNA, JOHNSERED, FLYMO, HITACHI od profesionálních až po stroje a nářadí pro volný čas našich zákazníků pro práci v lese, parcích, tak i v zahradách. Sortiment výrobků je široký a zahrnuje modely pro profesionály stejně jako pro náročné uživatele, kteří je využívají ve svém volném čase. Jako doplňek k výrobkům těchto firem nabízí služby spojené s provozem prodávaného nářadí jako je servis, ale také školení k prodávané technice.

Web: www.lesak-sindelar.cz









Další související informace

Homeline.cz - grily

zahradní grily, gril, dřevěné uhlí, krbové nářadí, – Prodáváme zahradní grily na dřevěné uhlí, krbové nářadí, dopisní schránky, zvonková tlačítka a venkovní svítidla. Zboží je vyrobeno v Německu. Luxusní provedení v moderním i klasickém designu. Doprava při objednávce nad 3.000 Kč zdarma.

Zahradní železnice

zahradní železnice, feldbahn – Zahradní železnice pod Mniší horou a její fotogalerie, kalendář návštěvních termínů, technická data, odkazovna. Stránky mají také verzi psanou v německém a anglickém jazyce. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vše pro zahradníky

zahradní technika, sekačky, kultivátory, drtiče, r – U nás najdete širokou nabídku zahradních sekaček, ručního nářadí, postřikovačů zahradního nábytku, slunečníků, skleníků včetně příslušenství, zahradní dekorace a mnoho dalších potřeb pro zahradníky a kutily.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.