+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jehlič. a list. řezivo

Klíčová slova: řezivo fošna,prkna,borovice,buk,dub,modřín,jasmín

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: je menší firmou zabývající se speciálně výrobou a prodejem truhlářského řeziva od roku 1995. Našimi zákazníky jsou jak přímí zpracovatelé - výrobci masivního nábytku, tak obchodní firmy zajišťující prodej našeho řeziva v ČR. Dlouholetou prioritou je zejména kvalita našich výrobků. Ta je dosažena souvislým dohledem stálého kádru pracovníků od přejímky kulatiny na počátku v lese, po poslední třídění řeziva na skladě ve Vysokém Mýtě. Truhlářské sušené řezivo. Výroba a prodej dřeva. Dodáváme suché fošny, prkna. Smrk, borovice, modřín, dub, buk, jasan, javor, olše, bříza. Dřevo sušíme ve vlastních sušárnách. Celoroční dodávky kvalitního řeziva přímo od výrobce. 1500 m3 skladem.

Web: rezivo-novotny.cz/

Další související informace

Sušárna dřeva a řeziva Ho

Sušení dřeva, Sušárna dřeva, řeziva, řezivo – Sušení dřeva a řeziva Holešov (u Zlína) nabízí sušení dřeva smrk, borovice, modřín, buk a dub. Sušení dřeva probíháv 3 komorové sušárně HB Karbo s objemem 20m3 a šířkou 4m. Sušení dřeva je řízeno počítačem.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.