+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jehlič. a list. řezivo

Klíčová slova: řezivo fošna,prkna,borovice,buk,dub,modřín,jasmín

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: je menší firmou zabývající se speciálně výrobou a prodejem truhlářského řeziva od roku 1995. Našimi zákazníky jsou jak přímí zpracovatelé - výrobci masivního nábytku, tak obchodní firmy zajišťující prodej našeho řeziva v ČR. Dlouholetou prioritou je zejména kvalita našich výrobků. Ta je dosažena souvislým dohledem stálého kádru pracovníků od přejímky kulatiny na počátku v lese, po poslední třídění řeziva na skladě ve Vysokém Mýtě. Truhlářské sušené řezivo. Výroba a prodej dřeva. Dodáváme suché fošny, prkna. Smrk, borovice, modřín, dub, buk, jasan, javor, olše, bříza. Dřevo sušíme ve vlastních sušárnách. Celoroční dodávky kvalitního řeziva přímo od výrobce. 1500 m3 skladem.

Web: rezivo-novotny.cz/

Další související informace

Stavební řezivo - Krejzl

stavební řezivo, prodej řeziva, truhlářské řezivo – Nabízíme výrobu a prodej řeziva. Hranoly, fošny, prkna, latě a jiné stavební řezivo. Dále nabízíme pořez kulatiny, sušené řezivo, výrobu lesních oplocenek, sněhových zábran a jednorázových palet. Truhlářské řezivo.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.