+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kácení stromů -Zdeněk Kap

Klíčová slova: kacení stromů

E-mail: webmaster@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Provádíme veškeré lesotechnické práce, kácení stromů, rizikových stromů, výkup lesních pozemků a poradenskou činnost.Provádíme veškeré lesotechnické práce, kácení stromů, rizikových stromů, výkup lesních pozemků a poradenskou činnost.

Web: www.kacenistromu.cz/

Další související informace

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Prodej palivového dřeva

palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej – Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Rizikové kácení stromů

kácení stromů, těžba dřeva, výsadba, rizikové – Na rizikové kácení stromů se specializujeme již desátým rokem. Jde zejména o stromy v blízkosti nemovitostí, v parcích, na hřbitovech, v alejích, větrolamech, v blízkosti elektrického napětí, apod. Pracujeme s ohledem k přírodě. Při práci používáme zásadně prostředky ekologicky nezávadné a šetrné k přírodě.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.