+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kácení stromů a zahradnic

Klíčová slova: kácení, rizikové kácení, prořezávání stromů, dřevo

E-mail: riziko@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Provádíme kácení stromů ve prořezávání vzrostlých stromů, frézování a odstraňování pařezů pro Prahu a Středočeský kraj. Pracujeme při ztížených podmínkách, v prostorách, kde není možné strom pokácet celý najednou, například stromy v husté zástavbě, v zahradách, nakloněné, stromy, které zasahují nad elektrické vedení, nad střechy. Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech do přesně vymezeného prostoru. Horolezecké vybavení nám dovoluje vyšplhat do jakékoli výšky, používáme žebříky, horolezecká lana, plošiny a kvalitní zahradnické vybavení. řetězové a teleskopické motorové pily a pily na vyvětvování, drtiče větví, motorové kosy. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

Web: rizikovekaceni.cz/

Další související informace

Rizikové kácení stromů, sekání trávy, mulčování

sekání trávy, sečení, mulčování, kácení stromů – Provádíme kompletní outdoorové služby s profesionální technikou pro sečení trávy, mulčování trávníku a údržbu zeleně. Rizikové kácení stromů nechte na nás, stromy bezpečně pokácíme a nabízíme i štěpkování.

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Služby pro krajinu a les/

arboristika, krajinářství, parkové, sadové – Jsme realizační firma působící v oboru sadovnictví, krajinářství a arboristiky. Dlouhodobě zajišťujeme krajinářské, parkové, sadové a zahradní úpravy včetně kompletní péče o stromy. Stavíme ekologická koupací jezírka a drobné dřevostavby.

Načítání trvalo 0.0939 sekund.