+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kácení stromů a zahradnic

Klíčová slova: kácení, rizikové kácení, prořezávání stromů, dřevo

E-mail: riziko@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Provádíme kácení stromů ve prořezávání vzrostlých stromů, frézování a odstraňování pařezů pro Prahu a Středočeský kraj. Pracujeme při ztížených podmínkách, v prostorách, kde není možné strom pokácet celý najednou, například stromy v husté zástavbě, v zahradách, nakloněné, stromy, které zasahují nad elektrické vedení, nad střechy. Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech do přesně vymezeného prostoru. Horolezecké vybavení nám dovoluje vyšplhat do jakékoli výšky, používáme žebříky, horolezecká lana, plošiny a kvalitní zahradnické vybavení. řetězové a teleskopické motorové pily a pily na vyvětvování, drtiče větví, motorové kosy. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

Web: rizikovekaceni.cz/

Další související informace

RH-zahrady.cz

zahrady, rizikové kácení, řezání, záhony, květiny – RH zahrady rizikové kácení a okrasné zahrady Zlínsko. Naše firma se zabývá realizací okrasných zahrad a rizikovým kácením stromů. Hlavní důraz klademe na úroveň provedení práce a spokojenost zákazníka.

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

LEVNE DREVO

LEVNE DREVO,PALIVOVE DREVO OPAVA,BRIKETY,PELETY – Palivove drevo Opava,stipane drevo na rozmer,ktery vam vyhovuje,brikety smrkové,bukove,dubove,pelety bez kury.rozvoz Opava,Bruntal,Krnov při odberu celeho auta coz je 8,5 metru doprava zadarmo.smrk 799,buk 1090

Načítání trvalo 0.0718 sekund.