+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní Hospodářství

Klíčová slova: Prodej Lesa, Výkup Lesa, Cena Lesa

E-mail: podatelna@lesnihospodarstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2013

Popis: Vykupujeme lesní pozemky všech velikostí a stavů. Prodej lesa řešíme rychle a výhodně pro obě strany. Přesnou cenovou kalkulaci Vám uděláme do 2 dnů. Pokud nebudeme mít o Váš pozemek zájem, zajistíme prodej lesa a najdeme kupce. Působíme po celé České republice i na Slovensku.

Web: lesnihospodarstvi.cz/prodej-lesa/

Další související informace

Penzion U Lesa

Penzion U Lesa, penzion, ubytovani – Penzion U Lesa nabízíme ubytování v apartmánech. Každý apartmán má dva pokoje se sociálním zařízením a s kuchyňkou (k dispozici lednice, mikrovlnka). K dispozici je celkem 12 pokojů. Dále nabízíme příjemné posezení u baru, připravujeme snídaně a po domluvě i večeře. Možnost úschovny kol a parkování vozidel u objektu. Pro hosty je k dispozici zahradní altán pro pořádaní akcí a grilování.

autobazar Davo plus

prodej aut, výkup aut, autobazar,autoservis – Jsme autobazar s dlouholetou praxí v oboru. Zakládáme si na profesionálním přístupu k našim zákazníkům a jsme schopni jim nabídnout úplnou podporu a komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje a financování vozidel.

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej dřeva cena – Provádíme prodej kvalitního dřeva Ostrava a okolí... Dále nabízíme prodej odkor, či briket v Moravskoslezském kraji. Také provádíme prodej palivového dřeva, prodej briket a odkor. Více informací na www.nejlevnejsi-palivove-drevo-ostrava.cz/

Načítání trvalo 0.0860 sekund.