+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní Morava

Klíčová slova: těžba, lesní hospodářství

E-mail: lesnimorava@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Naše společnost byla založena v roce 2001 a stěžejní činností společnosti je výkup lesních pozemků, případně vytěžené dřevní hmoty.

Web: www.lesnimorava.cz

Další související informace

Motorové pily a sekačky D

servis, prodej, zahradní technika, lesní technika, – Autorizovaný servis a prodej zahradní a lesní techniky již 16 let. Provádíme záruční i pozáruční opravy, broušení řetězů pil a nožů sekaček a vlastníme certifikace firem Solo, Werco, Stihl, Gardena, MTD, Brill, Dolmar, Husquarna a dalších.

GartenTechnik s.r.o.

lesní technika, zahradní technika, motorové pily – Lesní a zahradní technika Dolmar z Německa. Motorové pily, křovinořezy, sekačky, traktory, vyžínače, nůžky na živé ploty, rozbrušovací pily, foukače a provzdušňovače. Prodej i odborný servis. Dolmar je nejstarším výrobcem motorových pil na světě. Prodej příslušenství k lesní a zahradní technice a elektrického ručního nářadí Makita.

Lesní technika, stroje pro lesní hospodářství

lesní technika, prodej lesní techniky, lesní techn – Lesní technika - FOREST MERI s.r.o. Dodáváme lesní techniku, stroje a zařízení pro lesní hospodářství. Nabízíme široký sortiment lesní techniky a strojů, traktorů Valtra, drtiče a štěpkovače, forest horse - železný kůň.

Načítání trvalo 1.9158 sekund.