+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní školka Nekoř

Klíčová slova: vánoční stromek,stromeček,lesní školka,sazenice,

E-mail: stromkynekor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2013

Popis: Pěstování a prodej sazenic pro les, pro živé ploty, na vánoční stromky. Pěstujeme a prodáváme: 1. Sazenice: lesních dřevin, vánočních stromků, okrasných dřevin, rychlerostoucích topolů, 2. Vánoční stromky 3. Řízky rychlerostoucích topolů 4. Okrasné dřeviny Stačí zavolat a domluvit se, kdy chcete přijít - můžete i o víkendech - prostě kdykoliv za denního světla! Zákazníkům umožňujeme výběr a označení vánočního stromku předem přímo na plantáži. Takto vybraný stromek si zákazník vlastnoručně uřízne v předvánočním období. Pro toho, kdo nechce na plantáž, máme stromky nařezané skladem. Samozřejmostí je jeho zabalení do síťoviny a případně soustružení kmínku. Zaručeně čerstvý vánoční stromeček: Přijďte si vybrat a označit svůj vánoční stromek přímo na plantáž - dokud je příjemné počasí! Uříznout si ho přijďte až před Vánoci!!!

Web: www.stromkynekor.cz

Další související informace

Řez stromů

řez ovocných stromů, řez okrasných stromů, řez živ – Jsem živnostník, který se specializuje na řez ovocných a okrasných stromů, na kacení stromů, na posuzování stromů, hodnocení stromů, bezpečnostní vazby, na instalaci a servis závlahových systémů hunter.

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Příslušenství ke kontaktním čočkám

příslušenství, příslušenství ke kontaktním čočkám, – Příslušenství ke kontaktním čočkám je nedílnou součástí péče o čočky. Jen správná hygiena, čistění zaručí zdravé nošení kontaktních čoček. Do příslušenství patří: oční kapky, roztoky, pinzety, pouzdra, kleštičky aj.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.