+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní školka Nekoř

Klíčová slova: vánoční stromek,stromeček,lesní školka,sazenice,

E-mail: stromkynekor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2013

Popis: Pěstování a prodej sazenic pro les, pro živé ploty, na vánoční stromky. Pěstujeme a prodáváme: 1. Sazenice: lesních dřevin, vánočních stromků, okrasných dřevin, rychlerostoucích topolů, 2. Vánoční stromky 3. Řízky rychlerostoucích topolů 4. Okrasné dřeviny Stačí zavolat a domluvit se, kdy chcete přijít - můžete i o víkendech - prostě kdykoliv za denního světla! Zákazníkům umožňujeme výběr a označení vánočního stromku předem přímo na plantáži. Takto vybraný stromek si zákazník vlastnoručně uřízne v předvánočním období. Pro toho, kdo nechce na plantáž, máme stromky nařezané skladem. Samozřejmostí je jeho zabalení do síťoviny a případně soustružení kmínku. Zaručeně čerstvý vánoční stromeček: Přijďte si vybrat a označit svůj vánoční stromek přímo na plantáž - dokud je příjemné počasí! Uříznout si ho přijďte až před Vánoci!!!

Web: www.stromkynekor.cz

Další související informace

Zahradnické práce Brno

zahradnické práce, rizikové kácení, vykos – Provádím zahradnické a úklidové práce v Brně a okolí. Od vyžínání přes rizikové kácení až po vyklízení pozůstalostí. Neváhejte se na mne obrátit! Budete spokojeni jak s kvalitou tak cenou služeb. Zavolejte a domluvte se na konzultaci.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.