+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lesní technika, stroje pro lesní hospodářství

Klíčová slova: lesní technika, prodej lesní techniky, lesní techn

E-mail: forestmeri@forestmeri.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2012

Popis: Lesní technika - FOREST MERI s.r.o. Dodáváme lesní techniku, stroje a zařízení pro lesní hospodářství. Nabízíme široký sortiment lesní techniky a strojů, traktorů Valtra, drtiče a štěpkovače, forest horse - železný kůň.

Web: www.forestmeri.cz/lesni-technika

Další související informace

o velkých postavách vědy

velké, postavy, vědy, technika, techniky, Gauss Ka – Stránka o velkých postavách vědy a techniky Vám nabízí přehledné informace o významných vědcích, kteří vynalezli věci, které denně používáme na jednom místě. Málo si uvědomujeme jak by náš život vypadal bez takových vědeckých velikánů jako byli Gauss Karl Friedrich, André Marie Ampére, Archimédes, Celsius Anders či Doppler Christian Andreas, proto jim věnujte trochu svého času, který si určitě zaslouží.

Lesní sklo

lesní sklo – Lesní sklo je specifické svou nazelenalou barvou s půvabem dávných časů. U nás je vyrábíme ručně, co kus, to originál. Přijďte se podívat k nám do sklárny i na naše webové stránky na kterých se dozvíte o našem sortimentu a lze si naši sklárnu prohlédnout alespoň virtuálně.

Hotel Lesní Krčma v Loučovicích

Hotel Lesní Krčma,ubytování v – Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. Hotel disponuje jídelnou, seminární místností s kapacitou 45 míst, recepcí, restaurací a letní zahrádkou. Seminární místnost je ideální místo pro konání školení, konferencí, pracovních setkání, recepcí, ale i rodinných oslav - svateb, promocí atd. Součástí dvoulůžkových pokojů je i možnost využití balkonů hotelu.V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.

Načítání trvalo 0.0977 sekund.