+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orkys

Klíčová slova: Stavba, zahrada, zeleň

E-mail: info@orkys.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2012

Popis: V oblasti stavitelství zajišťujeme jak stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů tak např. i drobné stavby zahradního charakteru . Vyřídíme veškerou agendu související se stavbou. V oblasti péče o zeleň se zabýváme například mulčováním trávy, kácením a výsadbou dřevin, tvorbou skalek, chemickými postřiky a hnojením. Pro vlastníky lesů nabízíme výsadbu a ochranu sazenic, prořezávky.

Web: www.orkys.cz

Další související informace

Rizikové kácení stromů, sekání trávy, mulčování

sekání trávy, sečení, mulčování, kácení stromů – Provádíme kompletní outdoorové služby s profesionální technikou pro sečení trávy, mulčování trávníku a údržbu zeleně. Rizikové kácení stromů nechte na nás, stromy bezpečně pokácíme a nabízíme i štěpkování.

ED porez - pořez kulatiny

pořez kulatiny, pořez dřeva – Ed porez je půjčovna u Prahy, která provádí pořez kulatiny mobilní pásovou pilou Wood-Mizer LT40 přímo na místě u zákazníka. Tento pojízdný katr na dřevo zpracuje kulatinu až do půměru 1m a délky 10m. Cena pořezu je od 700 Kč/m3 a cena dopravy je od 200 Kč.

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.