+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pád na chodníků

Klíčová slova: pád na chodníku, pád na vozovce, poškození zdraví,

E-mail: tym@nahradaskodynazdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2013

Popis: Kategorie jiná škoda zahrnuje ujmy na zdraví vyjma škod způsobených při dopravních nehodách, pracovních a školních úrazech, chybách lékařů a trestných činů s následkem újmy na zdraví. Jinou událostí rozumíme škodu na zdraví způsobenou například neuklizeným chodníkem, padající omítkou, chybějícím poklopem, napadením ze strany zvířete atd.

Web: www.chcinahradu.cz

Další související informace

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Prodej palivového dřeva

palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej – Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Příslušenství ke kontaktním čočkám

příslušenství, příslušenství ke kontaktním čočkám, – Příslušenství ke kontaktním čočkám je nedílnou součástí péče o čočky. Jen správná hygiena, čistění zaručí zdravé nošení kontaktních čoček. Do příslušenství patří: oční kapky, roztoky, pinzety, pouzdra, kleštičky aj.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.