+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pád na chodníků

Klíčová slova: pád na chodníku, pád na vozovce, poškození zdraví,

E-mail: tym@nahradaskodynazdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2013

Popis: Kategorie jiná škoda zahrnuje ujmy na zdraví vyjma škod způsobených při dopravních nehodách, pracovních a školních úrazech, chybách lékařů a trestných činů s následkem újmy na zdraví. Jinou událostí rozumíme škodu na zdraví způsobenou například neuklizeným chodníkem, padající omítkou, chybějícím poklopem, napadením ze strany zvířete atd.

Web: www.chcinahradu.cz

Další související informace

Zdeněk Skála

zahrady Zdeněk Skála,realizace zahrad Liberec, – Jsme rodinná zahradnická firma. Zabýváme se realizací sadovnických úprav rodinných zahrad, firemní i jiné zeleně. Rostliny používané pro výsadby jsou z části naše výpěstky nebo dodané českými okrasnými školkami. Provádíme odbornou údržbu zeleně od sekání, vertikulace, hnojení trávníků, po řezy okrasných i ovocných dřevin. Realizace zakázek: Po předchozí osobní konzultaci a návštěvě místa, vám zpracujeme návrh v programu Sadovnická projekce VOŠZa a SZaŠ Mělník a také dodáme předběžný rozpočet.

Řez stromů

řez ovocných stromů, řez okrasných stromů, řez živ – Jsem živnostník, který se specializuje na řez ovocných a okrasných stromů, na kacení stromů, na posuzování stromů, hodnocení stromů, bezpečnostní vazby, na instalaci a servis závlahových systémů hunter.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Načítání trvalo 0.0984 sekund.