+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Palivové dřevo Beroun

Klíčová slova: palivové dřevo, krbové dříví, palivo, štípané

E-mail: obchod.palivovedrivi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2013

Popis: ýroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Polínka štípeme standardně na délky 50, 33-30 a 25cm (lze dohodnout 40,45 i 60cm), polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m (i zde platí možnost jiných délek). Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma vlastními prostředky nebo smluvními dopravci. Dříví skladem ihned k odběru !!!

Web: www,palivovedrevoberoun.cz

Další související informace

Pěstování palem ze semen

semena, palmy, semínka, palem, palmy-semena – Rady a zkušenosti o pěstování palem ze semen. Rady k pěstování exotických palem a cykasů, jak se o palmy starat, jak je zalévat, o škůdcích palem aj. Blog se spoustou informací o palmách a jejich pěstování.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Palivové dřevo

Palivové dřevo, dříví, topení, krb – Palivové dřevo, krb, topení, palivové dříví, Hořice, Dachova, Dvůr Králové, Hradec Králové, topíme dřevem, štípané dřevo, rovnané dřevo, doprava kontejnery, levné dřevo, kvalitní dřevo, zápalky velké krbové

Načítání trvalo 0.0686 sekund.