+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Palivové dřevo Beroun

Klíčová slova: palivové dřevo, krbové dříví, palivo, štípané

E-mail: obchod.palivovedrivi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2013

Popis: ýroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Polínka štípeme standardně na délky 50, 33-30 a 25cm (lze dohodnout 40,45 i 60cm), polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m (i zde platí možnost jiných délek). Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma vlastními prostředky nebo smluvními dopravci. Dříví skladem ihned k odběru !!!

Web: www,palivovedrevoberoun.cz

Další související informace

Dřevo Ostrava

palivové dřevo,prodej dřeva,kácení stromů – Kácení stromů, zpracování a prodej krbového a palivového dřeva. Nabízíme palivové a krbové dřevo v různých délkách a to štípané i neštípané.My vám nabízíme krbové a palivové dřevo v různých délkách a to štípané i neštípané. V případě zájmu vám zajistíme i dovoz.

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Palivové dřevo Navrátil

dřevo, palivo, palivové, buk, štípané, kamna, krb – Naše firma se zabývá distribucí kvalitního bukového dřeva. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách. Surovinou je vysoce kvalitní buková kulatina z českých lesů. Tato kulatina je na naší pile nařezána na délku 33cm nebo 50cm dle přání zákazníka a poté rozštípána na jemnější polénka. Dále následuje proces uskladnění a pozvolné vysušování. Jelikož se specializujeme pouze a jen na bukové dřevo, dostáváme díky našim velkým nasmlouvaným odběrům lepší cenu, která se kladně projevuje i na našich koncových cenách pro naše zákazníky. Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně nebo si nechat dovést až k Vám domů.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.