+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Palivové dříví Duben

Klíčová slova: Palivové dříví, palivové dřevo

E-mail: vala.sport@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2012

Popis: Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva. Palivové dřevo nabízíme našim zákazníkům jak z jehličnatých tak z listnatých druhů dřevin s různou výhřevností.Veškeré palivové dřevo dodáváme standardně naštípané a nařezané na 35 cm. V případě potřeby lze nařezat na jinou délku, dle vašich požadavků.

Web: www.palivovedrevolibeznice.cz

Další související informace

Krbové dřevo

dřevo, palivové dřevo, krbové dřevo – Potřebujete palivové dříví? Vaše požadavky by měla lehce uspokojit nabídka zahradního programu Vladeko. Poblíž Prahy na vás čekají štípaná polena o velikostech 30 a 50 metrů nejen z břízy. Pokud nemáte svůj vlastní odvoz, není problém ho zajistit. Připravte se na nadcházející zimu včas!

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

DřevoŘíčany.cz - Palivov

palivové dřevo, dřevo na topení, levné palivové d – DřevoŘíčany.cz-palivové dřevo Říčany u Prahy, Praha a Středočeský kraj.Nabízíme tvrdé bukové palivové dřevo-sypané palivové dřevo a rovnané palivové dřevo vyskládané v dřevěných klecích.To nej palivové dřevo do vašeho krbu.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.