+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Palivové dříví Duben

Klíčová slova: Palivové dříví, palivové dřevo

E-mail: vala.sport@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2012

Popis: Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva. Palivové dřevo nabízíme našim zákazníkům jak z jehličnatých tak z listnatých druhů dřevin s různou výhřevností.Veškeré palivové dřevo dodáváme standardně naštípané a nařezané na 35 cm. V případě potřeby lze nařezat na jinou délku, dle vašich požadavků.

Web: www.palivovedrevolibeznice.cz

Další související informace

Dřevoprodukt - palivové d

Palivové dřevo, dříví, POSCH, štípací stroje – Činností firmy Dřevoprodukt je obchod a zpracování surového dříví se zaměřením na vlákninové a palivové dříví.Rovněž nabízíme stroje od firmy POSCH pro domácí využití, prodávané pod značkou Mr.Paldu.Dále nabízíme dřevěné obaly a palety v co nejširším sortimentu.

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Prodej palivového dřeva

palivové dřevo, prodej dřeva, palivové dřevo Ostra – Nabízíme prodej Palivového dřeva Ostrava a okolí. Prodáváme palivové dřevo na území Moravskoslezského kraje. Prodej palivového dřeva, prodej tvrdého a měkkého dřeva, prodej metrových kulatin, prodej štípaného dřeva, prodej briket a odkor. Více informací na www.palivovedrevoostrava.cz

Načítání trvalo 0.0850 sekund.