+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PE-REZA, spol. s r.o.

Klíčová slova: rekultivace,vodohospodářské stavby,sadové úpravy

E-mail: info@pereza.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2012

Popis: Biologická rekultivace,vodohospodářské stavby,zakládání nebo rekonstrukce zahrad a parků,údržba zeleně a úklid,zimní údržba komunikací a ploch,rizikové kácení stromů,prodej okrasných dřevin,stromů.

Web: www.pereza.cz

Další související informace

Liposukce Praha 3

Liposukce Praha 3, Praha 3 liposukce, liposukce – Liposukce Praha 3: kavitace a liposukce, metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. liposukce pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a liposukce pro ženy, které bojují s nadváhou.

Úpravy oděvů Praha

Úpravy oděvů Praha – Úpravy oděvů Praha: úprava šatů, šití šatů, úprava oděvů do 3 dnů. Šijeme pro jednotlivce, divadelní, filmové kostýmy ( hromadná výroba i kusová ), pro restaurace a hotely, reklamní kostýmy i předměty. Látky vybíráme od známých výrobců.

Fispo.cz - Největší e-sh

Servis úklidové techniky, speciální úpravy průmys – Prodej čisticí a úklidové techniky,chemie a úklidových prostředků. Široká nabídka a servis vysavačů, centrálních vysavačů, extraktorů, parních čističů; mycích, jednokotoučových a zametacích strojů, vysokotlakých čističů.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.