+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pěstování palem ze semen

Klíčová slova: semena, palmy, semínka, palem, palmy-semena

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2011

Popis: Rady a zkušenosti o pěstování palem ze semen. Rady k pěstování exotických palem a cykasů, jak se o palmy starat, jak je zalévat, o škůdcích palem aj. Blog se spoustou informací o palmách a jejich pěstování.

Web: www.palmy-semena.estranky.cz

Další související informace

Rostliny, Semena, Osiva

Rostliny, semena, osiva, seminka, exoticke rostlin – Rostliny, semena, osiva a seminka zajimavych domacich exotickych rostlin. Rostlina stevie, rostlina eucalyptu, rostiny tabaku, masozravky, osiva zeleniny osiva kvetin. Semena goji, rostlina mucenka, lecive rostliny

Growshop Praha.eu

growshop praha, semena, headshop – Growshop Praha.eu a Fruit Of The Room nabízí veškeré vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Pěstební sestavy Homebox poskytují technické vybavení, které je třeba na zprovoznění pěstebního boxu.

Growshop Jičín

growshop, konopná semena, semena konopí, – Growshop Jičín se zabývá prodejem vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Pěstitelské potřeby nabízíme online, nebo můžete navštívit nově otevřený growshop v Jičíně. Pro stálé zákazníky máme připravené slevové kartičky a zajímavé akce.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.