+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Příslušenství ke kontaktním čočkám

Klíčová slova: příslušenství, příslušenství ke kontaktním čočkám,

E-mail: azcocky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2012

Popis: Příslušenství ke kontaktním čočkám je nedílnou součástí péče o čočky. Jen správná hygiena, čistění zaručí zdravé nošení kontaktních čoček. Do příslušenství patří: oční kapky, roztoky, pinzety, pouzdra, kleštičky aj.

Web: cocky-levne-kontaktni.info

Další související informace

Zahradní centrum Děčín

Pasportizace zeleně, – Nabízíme služby v zakládání a údržby zeleně a provozujeme zahradní centrum. Věnujeme se např. projekci a realizaci zahrad RD, komunální výsadbě a jejich údržbě, výstavbě malých vodních děl, koupacích a okrasných jezírek.

Pěstování palem ze semen

semena, palmy, semínka, palem, palmy-semena – Rady a zkušenosti o pěstování palem ze semen. Rady k pěstování exotických palem a cykasů, jak se o palmy starat, jak je zalévat, o škůdcích palem aj. Blog se spoustou informací o palmách a jejich pěstování.

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Načítání trvalo 0.0971 sekund.