+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Příslušenství ke kontaktním čočkám

Klíčová slova: příslušenství, příslušenství ke kontaktním čočkám,

E-mail: azcocky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2012

Popis: Příslušenství ke kontaktním čočkám je nedílnou součástí péče o čočky. Jen správná hygiena, čistění zaručí zdravé nošení kontaktních čoček. Do příslušenství patří: oční kapky, roztoky, pinzety, pouzdra, kleštičky aj.

Web: cocky-levne-kontaktni.info

Další související informace

Zdeněk Skála

zahrady Zdeněk Skála,realizace zahrad Liberec, – Jsme rodinná zahradnická firma. Zabýváme se realizací sadovnických úprav rodinných zahrad, firemní i jiné zeleně. Rostliny používané pro výsadby jsou z části naše výpěstky nebo dodané českými okrasnými školkami. Provádíme odbornou údržbu zeleně od sekání, vertikulace, hnojení trávníků, po řezy okrasných i ovocných dřevin. Realizace zakázek: Po předchozí osobní konzultaci a návštěvě místa, vám zpracujeme návrh v programu Sadovnická projekce VOŠZa a SZaŠ Mělník a také dodáme předběžný rozpočet.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

Lesní školka Nekoř

vánoční stromek,stromeček,lesní školka,sazenice, – Pěstování a prodej sazenic pro les, pro živé ploty, na vánoční stromky. Pěstujeme a prodáváme: 1. Sazenice: lesních dřevin, vánočních stromků, okrasných dřevin, rychlerostoucích topolů, 2. Vánoční stromky 3. Řízky rychlerostoucích topolů 4. Okrasné dřeviny Stačí zavolat a domluvit se, kdy chcete přijít - můžete i o víkendech - prostě kdykoliv za denního světla! Zákazníkům umožňujeme výběr a označení vánočního stromku předem přímo na plantáži. Takto vybraný stromek si zákazník vlastnoručně uřízne v předvánočním období. Pro toho, kdo nechce na plantáž, máme stromky nařezané skladem. Samozřejmostí je jeho zabalení do síťoviny a případně soustružení kmínku. Zaručeně čerstvý vánoční stromeček: Přijďte si vybrat a označit svůj vánoční stromek přímo na plantáž - dokud je příjemné počasí! Uříznout si ho přijďte až před Vánoci!!!

Načítání trvalo 0.0595 sekund.