+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej palivového dřeva

Klíčová slova: palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej

E-mail: info@palivove-drevo-chrudim.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Web: www.palivove-drevo-chrudim.cz/

Další související informace

Dřevo Ostrava

palivové dřevo,prodej dřeva,kácení stromů – Kácení stromů, zpracování a prodej krbového a palivového dřeva. Nabízíme palivové a krbové dřevo v různých délkách a to štípané i neštípané.My vám nabízíme krbové a palivové dřevo v různých délkách a to štípané i neštípané. V případě zájmu vám zajistíme i dovoz.

realizace zahrad

zahrada,projekce,realizace, kácení, údržba – Zahradní realizace a projekce, arboristika, rizikové kácení, projekce zahradních a parkových úprav, návrhy pěstebních opatření a hodnocení zeleně z hlediska provozní bezpečnosti, údržba soukromé i veřejné zeleně, poradenství v oblasti trávníků a fotbalových hřišť.

Palivové dřevo Beroun

palivové dřevo, krbové dříví, palivo, štípané – ýroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Polínka štípeme standardně na délky 50, 33-30 a 25cm (lze dohodnout 40,45 i 60cm), polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m (i zde platí možnost jiných délek). Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma vlastními prostředky nebo smluvními dopravci. Dříví skladem ihned k odběru !!!

Načítání trvalo 0.0675 sekund.