+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej palivového dřeva

Klíčová slova: palivové dřevo, dříví, chrudim, vysočina, prodej

E-mail: info@palivove-drevo-chrudim.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Společnost Hape Wood, s.r.o. nabízí listnaté a jehličnaté palivové dřevo zejména pro kraj Vysočina. Hlavním střediskem je město Chrudim. Jako palivové dřevo doporučujeme buk, dub, břízu, smrk, borovici či modřín.

Web: www.palivove-drevo-chrudim.cz/

Další související informace

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

LEVNE DREVO

LEVNE DREVO,PALIVOVE DREVO OPAVA,BRIKETY,PELETY – Palivove drevo Opava,stipane drevo na rozmer,ktery vam vyhovuje,brikety smrkové,bukove,dubove,pelety bez kury.rozvoz Opava,Bruntal,Krnov při odberu celeho auta coz je 8,5 metru doprava zadarmo.smrk 799,buk 1090

Palivové dřevo Beroun

palivové dřevo, krbové dříví, palivo, štípané – ýroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Polínka štípeme standardně na délky 50, 33-30 a 25cm (lze dohodnout 40,45 i 60cm), polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m (i zde platí možnost jiných délek). Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma vlastními prostředky nebo smluvními dopravci. Dříví skladem ihned k odběru !!!

Načítání trvalo 0.0870 sekund.