+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

projekt-zahrady

Klíčová slova: návrh, realizace, údržba, zahrady

E-mail: info@projekt-zahrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2010

Popis: Návrh, realizace a údržba zahrad, interiérů a veřejných prostor. Dendrologické průzkumy. Tvorba originálních prvků do zahrady, interiéru, veřejných prostor (drobná sochařská díla, mozaiky, malba, želvária).

Web: www.projekt-zahrady.cz

Další související informace

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

Palivové dřevo Opava

palivové dřevo Opava, dřevní štěpky. mulčovací kůr – Nabízíme palivovové dřevo měkké i tvrdé, dřevěné brikety, mulčovací kůru a dřevní štěpky. Dále nabízíme speciální službu " Lesní servis ", jedná se o kompletní čištění Vašeho lesa, obory či jinak porostlého pozemku. Více najdete na www.drevonazimu.cz

Palivové dříví Duben

Palivové dříví, palivové dřevo – Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva. Palivové dřevo nabízíme našim zákazníkům jak z jehličnatých tak z listnatých druhů dřevin s různou výhřevností.Veškeré palivové dřevo dodáváme standardně naštípané a nařezané na 35 cm. V případě potřeby lze nařezat na jinou délku, dle vašich požadavků.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.