+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

projekt-zahrady

Klíčová slova: návrh, realizace, údržba, zahrady

E-mail: info@projekt-zahrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2010

Popis: Návrh, realizace a údržba zahrad, interiérů a veřejných prostor. Dendrologické průzkumy. Tvorba originálních prvků do zahrady, interiéru, veřejných prostor (drobná sochařská díla, mozaiky, malba, želvária).

Web: www.projekt-zahrady.cz

Další související informace

Pěstování palem ze semen

semena, palmy, semínka, palem, palmy-semena – Rady a zkušenosti o pěstování palem ze semen. Rady k pěstování exotických palem a cykasů, jak se o palmy starat, jak je zalévat, o škůdcích palem aj. Blog se spoustou informací o palmách a jejich pěstování.

ED porez - pořez kulatiny

pořez kulatiny, pořez dřeva – Ed porez je půjčovna u Prahy, která provádí pořez kulatiny mobilní pásovou pilou Wood-Mizer LT40 přímo na místě u zákazníka. Tento pojízdný katr na dřevo zpracuje kulatinu až do půměru 1m a délky 10m. Cena pořezu je od 700 Kč/m3 a cena dopravy je od 200 Kč.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.