+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prořezávání stromů info

Klíčová slova: prořezávání stromů, probírka, vyvětvování

E-mail: karel.burval@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2009

Popis: Prořezávání stromů úrovňovou probírkou. Prořezávání stromů podúrovňovou probírkou. Prořezávání stromů a vyvětvování. Prořezávání stromů úrovňovou probírkou. Prořezávání stromů podúrovňovou probírkou. Prořezávání stromů a vyvětvování.

Web: www.prorezavanistromu.info/

Další související informace

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.