+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řez stromů

Klíčová slova: řez ovocných stromů, řez okrasných stromů, řez živ

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2012

Popis: Jsem živnostník, který se specializuje na řez ovocných a okrasných stromů, na kacení stromů, na posuzování stromů, hodnocení stromů, bezpečnostní vazby, na instalaci a servis závlahových systémů hunter.

Web: www.rezstromu.cz

Další související informace

Odvoz a likvidace odpadů

Odpad, likvidace, kácení stromů, zednické práce – Nabízíme drobné nízkorozpočtové zednické i zahradnické práce okolo stavby či rekonstrukce domů, bytů, chatek, zahrad, dvorů, které vám velké firmy často odmítnou vykonat. Zabezpečujeme péči o zeleň, kácení stromů, likvidaci plevele, drobné zahradní stavby, posedy pro myslivce, odvoz zednického odpadu, demoliční práce a drobné zednické práce.

Arbres - kácení stromů

kácení stromů, řez stromů, posudek stromů – Normální a rizikové kácení stromů. Odborný řez stromů horolezeckou technikou nebo za pomoci vysokozdvižných plošin. Odborné zdravotní a statické posudky stromů. Likvidace pařezů bez omezení velikosti.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.