+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rizikové kácení stromů, sekání trávy, mulčování

Klíčová slova: sekání trávy, sečení, mulčování, kácení stromů

E-mail: sekani-travy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: Provádíme kompletní outdoorové služby s profesionální technikou pro sečení trávy, mulčování trávníku a údržbu zeleně. Rizikové kácení stromů nechte na nás, stromy bezpečně pokácíme a nabízíme i štěpkování.

Web: www.sluzby-levne.cz/

Další související informace

BBH-Garden-Zahradní služb

zahrada, sečení, závlaha, toro, rainbird, hunter – Dobrý den, nabízíme veškeré odborné služby pro Vaši zahradu. Od založení trávníku, přes péči o tento trávník až po jeho automatickou závlahu na klíč. Samozřejmostí jsou i výsadby keřů a stromů a péče o ně. A další služby... vše individuálně posoudíme a naceníme - ZDARMA!!!. Smluvní ceny!

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

Drepos s.r.o. - palety

výroba palet, jednorázové palety, exportní bedny, – Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety - nové i použité. Výkup palet. Nabízíme tepelné ošetření palet dle Ippc/Ispm15. Palivové a krbové dřevo, brikety.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.