+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rychle rostoucí rostliny

Klíčová slova: mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty

E-mail: spolacre@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2012

Popis: Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Web: www.acre.cz

Další související informace

Kácení stromů a zahradnic

kácení, rizikové kácení, prořezávání stromů, dřevo – Provádíme kácení stromů ve prořezávání vzrostlých stromů, frézování a odstraňování pařezů pro Prahu a Středočeský kraj. Pracujeme při ztížených podmínkách, v prostorách, kde není možné strom pokácet celý najednou, například stromy v husté zástavbě, v zahradách, nakloněné, stromy, které zasahují nad elektrické vedení, nad střechy. Kácení se provádí postupným seřezáváním stromu od koruny dolů, větve se spouští na lanech do přesně vymezeného prostoru. Horolezecké vybavení nám dovoluje vyšplhat do jakékoli výšky, používáme žebříky, horolezecká lana, plošiny a kvalitní zahradnické vybavení. řetězové a teleskopické motorové pily a pily na vyvětvování, drtiče větví, motorové kosy. Po dobu samostatné existence firmy Brouček od roku 1997 ještě ani jednou nedošlo k pojistné události, přesto jsme samozřejmě proti veškerým škodám plně pojištěni.

RH-zahrady.cz

zahrady, rizikové kácení, řezání, záhony, květiny – RH zahrady rizikové kácení a okrasné zahrady Zlínsko. Naše firma se zabývá realizací okrasných zahrad a rizikovým kácením stromů. Hlavní důraz klademe na úroveň provedení práce a spokojenost zákazníka.

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Načítání trvalo 0.1315 sekund.