+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sekání trávníků a jejich

Klíčová slova: sekání trávníku, provzdušnění trávníku,

E-mail: puding73@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Provádíme sekání trávníků a travnatých ploch v Plzni a okolí. Spoluprací s naší firmou získáte dostatek volného času pro Vaši rodinu,či koníčky.Sečeme trávníky všech druhů -shrabujeme suché listí a trávu,odborně pohnojíme a dosejeme ,provádíme provzdušňování a vyhrabávání trávníků.

Web: udrzbytravniku.cz

Další související informace

Kácení stromů -Zdeněk Kap

kacení stromů – Provádíme veškeré lesotechnické práce, kácení stromů, rizikových stromů, výkup lesních pozemků a poradenskou činnost.Provádíme veškeré lesotechnické práce, kácení stromů, rizikových stromů, výkup lesních pozemků a poradenskou činnost.

Péče o stromy

kácení, rizikové kácení, ořez stromu, výsadba, – Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme ořezy stromů (suché, zlomené větve, redukce koruny, tvarování) a kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení. Práce provádíme stromolezeckou technikou. Další práce které nabízíme: řez ovocných dřevin, údržby zanedbaných ploch (výřez náletu, pokos křovinořezem), výsadby menšího rozsahu a povýsadbová péče, statické zajištění koruny stromu.

Realizace zahrad

Realizace zahrad,návrhy,zahradní architektura – Jsme česká firma, která nabízí realizace zahrad, zahradní architektura, zahradnické služby, sadovnické úpravy. Specializací firmy je kácení či rizikové kácení stromů, údržba veřejné zeleně, arboristika -péče o stromy, realizace jezírek.

Načítání trvalo 0.1122 sekund.