+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sekání trávníků a jejich

Klíčová slova: sekání trávníku, provzdušnění trávníku,

E-mail: puding73@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Provádíme sekání trávníků a travnatých ploch v Plzni a okolí. Spoluprací s naší firmou získáte dostatek volného času pro Vaši rodinu,či koníčky.Sečeme trávníky všech druhů -shrabujeme suché listí a trávu,odborně pohnojíme a dosejeme ,provádíme provzdušňování a vyhrabávání trávníků.

Web: udrzbytravniku.cz

Další související informace

Příslušenství ke kontaktním čočkám

příslušenství, příslušenství ke kontaktním čočkám, – Příslušenství ke kontaktním čočkám je nedílnou součástí péče o čočky. Jen správná hygiena, čistění zaručí zdravé nošení kontaktních čoček. Do příslušenství patří: oční kapky, roztoky, pinzety, pouzdra, kleštičky aj.

Pád na chodníků

pád na chodníku, pád na vozovce, poškození zdraví, – Kategorie jiná škoda zahrnuje ujmy na zdraví vyjma škod způsobených při dopravních nehodách, pracovních a školních úrazech, chybách lékařů a trestných činů s následkem újmy na zdraví. Jinou událostí rozumíme škodu na zdraví způsobenou například neuklizeným chodníkem, padající omítkou, chybějícím poklopem, napadením ze strany zvířete atd.

Lesní školka Nekoř

vánoční stromek,stromeček,lesní školka,sazenice, – Pěstování a prodej sazenic pro les, pro živé ploty, na vánoční stromky. Pěstujeme a prodáváme: 1. Sazenice: lesních dřevin, vánočních stromků, okrasných dřevin, rychlerostoucích topolů, 2. Vánoční stromky 3. Řízky rychlerostoucích topolů 4. Okrasné dřeviny Stačí zavolat a domluvit se, kdy chcete přijít - můžete i o víkendech - prostě kdykoliv za denního světla! Zákazníkům umožňujeme výběr a označení vánočního stromku předem přímo na plantáži. Takto vybraný stromek si zákazník vlastnoručně uřízne v předvánočním období. Pro toho, kdo nechce na plantáž, máme stromky nařezané skladem. Samozřejmostí je jeho zabalení do síťoviny a případně soustružení kmínku. Zaručeně čerstvý vánoční stromeček: Přijďte si vybrat a označit svůj vánoční stromek přímo na plantáž - dokud je příjemné počasí! Uříznout si ho přijďte až před Vánoci!!!

Načítání trvalo 0.0830 sekund.