+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spěváček.cz- Péče o zeleň

Klíčová slova: arboristika rizikové kácení dřevěný šindel

E-mail: jan@spevacek.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Péče o zeleň, dřeviny a krajinu. Těžištěm naší práce jsou projekty a realizace v oblasti péče o životní prostředí, zejména trvalou zeleň a stromy. V praxi jsme schopni zajistit vše od založení zahrady, výsadeb stromů, přes údržbu a ošetřování dřevin až po vysoce odbornou péči o památné stromy. Provádíme posuzování provozní bezpečnosti stromů, znalecké posudky dřevin a zeleně a zpracováváme též komplexní plány ošetření a údržby. V neposlední řadě provádíme s mnohaletou praxí i náročná riziková kácení stromů v jakýchkoliv podmínkách. Nezanedbatelnou součástí naší činnosti je i provádění výškových prací na historických objektech věže, štíty a hradby, dřevěné šindelové střechy).

Web: www.spevacek.cz

Další související informace

Dřevěný zahradní nábytek

dřevěný zahradní nábytek stoly židle lehátka – Dřevěný zahradní nábytek zpříjemní chvíle strávené na Vaší zahradě, ať už doma nebo třeba na chalupě. Při výběru vhodného zahradního nábytku je třeba věnovat stejnou pozornost jako např. při výběru nábytku do ložnice či obývacího pokoje.

Rizikové kácení stromů

kácení dřeva, rizikové kácení dřevan – Zabýváme se rizikovým kácením stromů, kácením stromů v nepřístupných podmínkách, prořezy korun, výškovými pracemi, komplexní péčí o zeleň především o vzrostlé stromy.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.