+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Těžba dřeva

Klíčová slova: Těžba dřeva

E-mail: forestteam@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: Provádíme veškeré práce spojené s těžbou dřeva v oblasti lesnictví. Zpracujeme dřevo moderními technologiemi s ohledem a šetrností k přírodě. Nabízíme Vám těžbu dřeva i mimo ČR. Naše mnohaletá praxe v této oblasti zaručuje spolehlivost a zkušenost v této oblasti.

Web: www.forestteam.cz

Další související informace

Petr Kos - palivové dřevo

palivové dřevo dříví prodej palivového dřeva – Prodej a zpracování palivového dřeva pro domácnosti i firemní zákazníky. Nabízíme palivové dřevo listnaté tvrdé a palivové dřevo jehličnaté měkké. V případě zájmu zajistíme dopravu na místo určení vlastními nákladními vozy.

Domy ze dřeva jsou nízkoe

Domy ze dřeva – Nejlepší volbou jsou rodinné domy ze dřeva, protože vám šetří provozní náklady na vaše bydlení. Domy ze dřeva mají také tu výhodu že si u jejích výstavby můžete mnoho věcí udělat sami. Dřevěné domy jsou ekologické a patří mezi ty levné varianty bydlení.

Rizikové kácení stromů

kácení stromů, těžba dřeva, výsadba, rizikové – Na rizikové kácení stromů se specializujeme již desátým rokem. Jde zejména o stromy v blízkosti nemovitostí, v parcích, na hřbitovech, v alejích, větrolamech, v blízkosti elektrického napětí, apod. Pracujeme s ohledem k přírodě. Při práci používáme zásadně prostředky ekologicky nezávadné a šetrné k přírodě.

Načítání trvalo 0.1209 sekund.