+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.xcmedia.cz

Klíčová slova: Kinoreklama, kino, reklama, media, propagace,

E-mail: ondra.vlasek@xc.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Reklamní kampaně v jednosálových kinech už nepatří minulosti. Na začátku 90. let zaplnily uprázdněné místo na trhu multiplexy, ale ty mají ve městech do 100 000 obyvatel omezené možnosti. Situaci začala měnit XCmedia, mediální divize společnosti Xtreme Cinemas. Rozjezd sítě XCmedia Network obstarává dvacítka digitálních kin po celé republice, ke kterým budou v roce 2011 přibývat další. Všechna kina v síti jsou digitální, takže reklamní spoty lze použít i pro televizní inzerci a ve steroskopických verzích před divácky atraktivními 3D filmy dodávají kampaním doslova další rozměr. Reklamu velkých zadavatelů dostaneme do celorepublikové sítě kin, drobní podnikatelé mohou expandovat třeba do sousedního města, a ceny jsou doslova pro každého.

Web: www.xcmedia.cz

Další související informace

Rizikové kácení stromů

rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů – Rizikové kácení stromů, ořezy větví, výkup palivového dřeva, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Sezonní práce úklid sněhu, odstranění rampouchy, frézování sněhu. Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy.

Pád na chodníků

pád na chodníku, pád na vozovce, poškození zdraví, – Kategorie jiná škoda zahrnuje ujmy na zdraví vyjma škod způsobených při dopravních nehodách, pracovních a školních úrazech, chybách lékařů a trestných činů s následkem újmy na zdraví. Jinou událostí rozumíme škodu na zdraví způsobenou například neuklizeným chodníkem, padající omítkou, chybějícím poklopem, napadením ze strany zvířete atd.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.