+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.xcmedia.cz

Klíčová slova: Kinoreklama, kino, reklama, media, propagace,

E-mail: ondra.vlasek@xc.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2010

Popis: Reklamní kampaně v jednosálových kinech už nepatří minulosti. Na začátku 90. let zaplnily uprázdněné místo na trhu multiplexy, ale ty mají ve městech do 100 000 obyvatel omezené možnosti. Situaci začala měnit XCmedia, mediální divize společnosti Xtreme Cinemas. Rozjezd sítě XCmedia Network obstarává dvacítka digitálních kin po celé republice, ke kterým budou v roce 2011 přibývat další. Všechna kina v síti jsou digitální, takže reklamní spoty lze použít i pro televizní inzerci a ve steroskopických verzích před divácky atraktivními 3D filmy dodávají kampaním doslova další rozměr. Reklamu velkých zadavatelů dostaneme do celorepublikové sítě kin, drobní podnikatelé mohou expandovat třeba do sousedního města, a ceny jsou doslova pro každého.

Web: www.xcmedia.cz

Další související informace

Rizikové kácení stromů

Rizikové kácení stromů, ošetřování stromů,strom – Komplexní péče o stromy: ošetřování stromů a rizikové kácení stromů. Práce provádíme horolezeckou technikou. Certifikát evropského stromolezce. Pravidelné školení a pojištění proti škodám. Rizikové kácení stromů, ošetřování stromů,strom,kácení stromů

Sekání trávníků a jejich

sekání trávníku, provzdušnění trávníku, – Provádíme sekání trávníků a travnatých ploch v Plzni a okolí. Spoluprací s naší firmou získáte dostatek volného času pro Vaši rodinu,či koníčky.Sečeme trávníky všech druhů -shrabujeme suché listí a trávu,odborně pohnojíme a dosejeme ,provádíme provzdušňování a vyhrabávání trávníků.

Pavel Haupt, DiS

kácení stromů, údržba zeleně – Zabýváme se ošetřováním a řezem stromů (arboristika, stromolezectví), nabízíme kácení stromů, rizikové kácení, likvidaci dřevní hmoty štěpkováním, frézování pařezů. Dále se firma zabývá zakládáním a údržbou veřejné zeleně. Školky Haupt produkují ovocné stromky, alejové stromy, trvalky, skalničky, okrasné trávy, kapradiny a bylinky.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.