+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahrada Harta s.r.o.

Klíčová slova: Arboristika, ošetřování zeleně, zahradní centrum

E-mail: hojny@zahradaharta.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2010

Popis: Naše firma se specializuje na komplexní péči o dřeviny, tj. kvalifikovanou péči od výsadby přes ošetřování dřevin všech věkových kategorií až po jejich odstranění. V rámci svých služeb poskytujeme realizace výsadeb soliterních dřevin, zahrad a parků, odborné ošetřování stromů, keřů, rekonstrukce alejí a parků, kácení dřevin včetně rizikového kácení. Kompletní likvidaci dřevní hmoty štěpkováním a frézování pařezů. Nabízíme i službu zpracování projektů výsadeb a rekonstrukcí zahrad a parků. Současně také nabízíme prodej veškerých dřevin v našem zahradním centru a všeho pro vaše zahradní jezírka v našem jezírkovém centru.

Web: www.zahradaharta.cz

Další související informace

Hotel RUBY BLUE

hotel Ostrava Stodolní centrum luxus – Hotel nabízí komfortní ubytování v 16 pokojích a apartmánech. Hotelové pokoje jsou nekuřácké. Moderní gastronomie v hotelové restauraci, příjemná obsluha, obědové menu. Velký bar, klimatizace, celkem 150 míst ve třech podlažích.

E-traktory.cz

zahradní traktory John Deere travní – Prodej a servis nových a předváděcích profesionálních travních a zahradních traktorů John Deere, příslušenství, doplňky, zahradní technika.

Zahradní dům v Ratibořicích

Zahradní dům, vila, ubytování, Česká Skalice, – Zahradní dům Ratibořice - jeho genius loci poskytuje hostům klid, harmonii, malebnou přírodu a dobovou atmosféru. Vybízí k romantickým pobytům či pořádání svatebních hostin, soukromých i firemních oslav. Možný je i dlouhodobý pronájem či pronájem celého objektu. Zahradní dům Ratibořice – kulturní památka se nachází v areálu parku zámku Ratibořice v blízkosti zámecké oranžerie, který je součástí malebného Babiččina údolí.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.