+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahrada Harta s.r.o.

Klíčová slova: Arboristika, ošetřování zeleně, zahradní centrum

E-mail: hojny@zahradaharta.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2010

Popis: Naše firma se specializuje na komplexní péči o dřeviny, tj. kvalifikovanou péči od výsadby přes ošetřování dřevin všech věkových kategorií až po jejich odstranění. V rámci svých služeb poskytujeme realizace výsadeb soliterních dřevin, zahrad a parků, odborné ošetřování stromů, keřů, rekonstrukce alejí a parků, kácení dřevin včetně rizikového kácení. Kompletní likvidaci dřevní hmoty štěpkováním a frézování pařezů. Nabízíme i službu zpracování projektů výsadeb a rekonstrukcí zahrad a parků. Současně také nabízíme prodej veškerých dřevin v našem zahradním centru a všeho pro vaše zahradní jezírka v našem jezírkovém centru.

Web: www.zahradaharta.cz

Další související informace

Zahradní technika

karavany, zahradní technika, sekačky, – KOBRAS znamená více než 15 let tradice spokojených zákazníků v oboru zahradní technika, tažná zařízení a karavany. Ze široké nabídky zahradní techniky si můžete vybrat kvalitní sekačky na trávu, motorové pily, travní traktory či zahradní traktory, křovinořezy, čerpadla, štípače, drtiče, elektrocentrály, sněhové frézy, a řadu dalších užitečných pomocníků pro Vaši zahradu a hospodářství.

Holiday Centrum ve Chbanech

Holiday Centrum ,ubytování ve – Nabídka využití rekreačního střediska s ubytování hotelového typu, restauraci s letní terasou, stylový salónek s krbem a sportovním areálem. Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po dvou lůžkách s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. K dispozici je dále apartmán s možností ubytování až 5 hostů, který je vybaven velkou koupelnou, kuchyní s barem, TV - SAT a výhledem na jezero a všechny světové strany. Díky svému romantickému vzhledu bývá často využíván ke zvláštním událostem jako naříklad svatební noc apod.

Zahradní hadice Magic hose

smršťovací zahradní hadice magic hose, x-hose – Dovážíme a dodáváme zahradní roztažitelné hadice magic hose - x-hose - pocket hose - cobra. Tyto hadice jsou určeny pro studenou vodu, v žádném případě se nesmí používat horká voda a ani žádné jiné například chemické kapaliny.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.