+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní centrum Děčín

Klíčová slova: Pasportizace zeleně,

E-mail: info@zcd.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2011

Popis: Nabízíme služby v zakládání a údržby zeleně a provozujeme zahradní centrum. Věnujeme se např. projekci a realizaci zahrad RD, komunální výsadbě a jejich údržbě, výstavbě malých vodních děl, koupacích a okrasných jezírek.

Web: www.bedimex.cz/

Další související informace

Zahradnické práce Brno

zahradnické práce, rizikové kácení, vykos – Provádím zahradnické a úklidové práce v Brně a okolí. Od vyžínání přes rizikové kácení až po vyklízení pozůstalostí. Neváhejte se na mne obrátit! Budete spokojeni jak s kvalitou tak cenou služeb. Zavolejte a domluvte se na konzultaci.

Palivové dříví Duben

Palivové dříví, palivové dřevo – Naše společnost se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem palivového dřeva. Palivové dřevo nabízíme našim zákazníkům jak z jehličnatých tak z listnatých druhů dřevin s různou výhřevností.Veškeré palivové dřevo dodáváme standardně naštípané a nařezané na 35 cm. V případě potřeby lze nařezat na jinou délku, dle vašich požadavků.

Lesní školka Nekoř

vánoční stromek,stromeček,lesní školka,sazenice, – Pěstování a prodej sazenic pro les, pro živé ploty, na vánoční stromky. Pěstujeme a prodáváme: 1. Sazenice: lesních dřevin, vánočních stromků, okrasných dřevin, rychlerostoucích topolů, 2. Vánoční stromky 3. Řízky rychlerostoucích topolů 4. Okrasné dřeviny Stačí zavolat a domluvit se, kdy chcete přijít - můžete i o víkendech - prostě kdykoliv za denního světla! Zákazníkům umožňujeme výběr a označení vánočního stromku předem přímo na plantáži. Takto vybraný stromek si zákazník vlastnoručně uřízne v předvánočním období. Pro toho, kdo nechce na plantáž, máme stromky nařezané skladem. Samozřejmostí je jeho zabalení do síťoviny a případně soustružení kmínku. Zaručeně čerstvý vánoční stromeček: Přijďte si vybrat a označit svůj vánoční stromek přímo na plantáž - dokud je příjemné počasí! Uříznout si ho přijďte až před Vánoci!!!

Načítání trvalo 0.1691 sekund.